Rekabetçi oyunlarda mentalitenizi nasıl yüksek tutarsınız?

• Konuyu başlatan Silinen üye 266150
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 1B
S

Silinen üye 266150

Ziyaretçi
Öncelikle kavramları ve konuyu açıklayayım. Hepimiz CS:GO, PUBG, LoL gibi birçok Competitive (Rekabetçi) oyunlar oynuyoruz ve ister istemez sinirlendiğiniz durumlar oluyordur. Bu tarz durumlarda sakinleşmek için ne yaparsınız. Güçlü mentalite oyunu kazanmakta sizce rol oynar mı? Ayrıca LoL oynayan arkadaşlar ne dediğimi çok daha iyi anlayacaktır. Fikirlerimizi paylaşalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO oynuyorum, eskiden her türlü kötü şeye sinirlenirdim ve hep Nova 4 - MG arası gidip gelirdim. Üstelik daha yükseğe çıkmak için düzenli antreman da yapardım. Şimdi hiç antrenman yapmıyorum ve maça girmeden önce de ısınma yapmayıp direkt oyunu açar açmaz rekabetçi eşleştirmeyi başlatıyorum. Artık kazanıp kaybetmek pek de umurumda değil, öylesine oynuyorum ve LE rütbesindeyim. Şimdi bir dönüp bakınca son zamanlarda hiç sinirlendiğimi de hatırlamıyorum.

Ben tek başıma girmem, tanıdığım ve çok iyi anlaştığım arkadaşlarım var, onlarla girerim. Eğlenirken beraber eğleniriz, ciddi olduğumuzda da ciddiyetle oynarız. Birimiz cıvıkken birimiz ciddi değiliz, tek başıma girdiğimde bu tipler geliyor. Ben ciddi oynarken takım arkadaşım saçma sapan işler peşinde koşunca sinirlenirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı