Rekabetçi ve geleceği olan oyun tavsiyesi

Daha önce hiç LoL oynamadıysanız, 3-4 el sonra alışırsınız diye düşünüyorum. Tabii, karakterleri ve oyun modlarını öğrenmek lazım. Mesela itemler kurye ile geliyor. F2'ye basmanız lazım. Ama daha önce LoL oynadıysanız, o kadar yavaş gelecek ki, başlamadan bırakabilirsiniz belki. :)
Teşekkürler valla daha önce hiç lol oynamadım bilgisayar oynamaya başlayalı da 1 ay oluyo.
Oyuna alışmam için Bi karakter tavsiyesi verir misin rica etsem
Ben oynamadım ama Mordhau oynayanlar iyi diyor, deneyebilirsiniz.
İlk oynadığım oyun Mordhau oldu eğer oyunu merak ediyorsanız alın derim kesinlikle oynamaya değer.
Battlefield 1 in serverlarına daha dolu diyorlar Bf 1 mi Bf 5 mi?

@Üstadı'm vallaha hocam, bende Dota 2'de yeniyim, sadece kolay oynadığım 1-2 karakter söyleyebilirim, Crystal Maiden, Sniper, Dragon Knight. Zaten oyun başlangıçta 1-2 karakter oynatıyor. Yalnız, karakter seçme ekranı karma karışık, dikkat et. :) Tavsiyem, karşıda -yeni olduğun için- Earthshaker, Pudge, Juggernaut varsa onlarla hiç karşılaşma çok kolay keserler seni. He, öğrenirsin o zaman istediğin karakterle istediğini kes. :)

Mesela LoL'de, ADC oyna, istediğin kadar kasıl, karşına 18 level iyi Yasuo gelirse, geçmiş olsun, tek yedin. Ama Dota 2 öyle değil. Her karakter birbirini kesebilir.

@Üstadı'm vallaha hocam, bende Dota 2'de yeniyim, sadece kolay oynadığım 1-2 karakter söyleyebilirim, Crystal Maiden, Sniper, Dragon Knight. Zaten oyun başlangıçta 1-2 karakter oynatıyor. Yalnız, karakter seçme ekranı karma karışık, dikkat et. :) Tavsiyem, karşıda -yeni olduğun için- Earthshaker, Pudge, Juggernaut varsa onlarla hiç karşılaşma çok kolay keserler seni. He, öğrenirsin o zaman istediğin karakterle istediğini kes. :)

Mesela LoL'de, ADC oyna, istediğin kadar kasıl, karşına 18 level iyi Yasuo gelirse, geçmiş olsun, tek yedin. Ama Dota 2 öyle değil. Her karakter birbirini kesebilir.
Teşekkürler tekrardan hocam bende çaylak olarak başlayayım oyuna bakalım

Teşekkürler valla daha önce hiç lol oynamadım bilgisayar oynamaya başlayalı da 1 ay oluyo.
Oyuna alışmam için Bi karakter tavsiyesi verir misin rica etsem

İlk oynadığım oyun Mordhau oldu eğer oyunu merak ediyorsanız alın derim kesinlikle oynamaya değer.

Battlefield 1 in serverlarına daha dolu diyorlar Bf 1 mi Bf 5 mi?

Battlefield 1'deki aktif sunucu sayısı Battlefield V'teki gibi her zaman fazla olamayabiliyor. Ama yine de saat kaç olursa olsun oyun modlarına göre dolu server bulma olasılığın çok yüksek. Aynı zamanda Battlefield V hala büyük güncellemeler almaya devam ettiği gibi gelecek açısından daha uzun ömürlü gibi geliyor bana. Ama yine de Battlefield 1'in aktif oyuncu sayısı, Battlefield 4'te olduğu gibi devamlılığını sürdürecektir diye düşünüyorum. Şu an için Battlefield 1 alınabilir, ama Battlefield V'i Black Friday gibi büyük indirim zamanlarında alınması taraftarıyım.

Ben LoL oynuyorum arada aslinda pekte sevmem bu MOBA olayini. Suaralar hayatimda ilk defa denedim fena degil. RTS tarzi olarak burda rekabet cok tabi kufur katliyam. EU West bile. R6 Siege bir efsane gercekten zor bir learning curve'u var ama basarabildiginizde oyun bir guzel oluyor ki anlatamam. Onun disinda CoD BF V falan filan bunlarda lig kasamazsiniz. Eger lig kasicam hesabinda iseniz bence en iyi iki ihtimal Lol/Dota 2 veya Siege he unutmadan bir de CS:GO ama Sourcetan sonra nefret ettim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı