Reklam videoları için program önerisi

augenblick

Hectopat
Yer
Üsküdar, İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
#1 :: MSI Stealth GS65 8SE // Intel Core i7-8750H CPU @ 2.20 GHz, NVIDIA Geforce RTX2060, 16 GB RAM, Samsung 970 Evo Plus M.2 NVMe SSD 2 TB, 144 Hz

#2 :: MSI B660M-G 4600 Mhz (OC), RTX3060 (12 GB), Intel Core i5 13400F, XPG Spectrix D41 32GB(2x16GB) 3600MHz DDR4 RAM, Samsung 970 EVO Plus 1 TB SSD, Cooler Master ML120L V2 RGB Sıvı Soğutma, Thermaltake TR2 S 750W 80+, MSI MPG GUNGNIR 111R
Meslek
Grafik Tasarımcı
Merhaba. Müşterilerine birebir uygulamalarla hizmet veren bir işletmemiz var. İşletmede verilen bu hizmetler çoğu zaman yüksek çözünürlüklü videolarla kayıt altına alınıyor. Bu kaliteli videoları işletmenin reklamları için kullanıyoruz. Bunun için tercih ettiğimiz ve animasyon işlerinde hoşumuza giden program Adobe After Effects. Fakat işletmede bu videoların düzenlemesine ya da hazırlanışına sadece ben müdahale etmiyorum. Dolayısıyla videolar için After Effects bazı personelimiz için kafa karıştırıcı kalıyor. Daha basit gözüken, fakat aynı derece kaliteli çıktılar veren başka program önerilerine ihtiyaç duyuyorum. Bildiğim alternatifler var, bilmediklerimi keşfetmeye açık olduğum için konu açtım.
16:9, 1:1 ve 9:16 ölçülerinde ayrı ayrı hazırladığımız videolarımızın içeriğine örnek olarak:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Apple ekosistemi içinde iseniz Luma Fusion'a bakabilirsiniz. Hem basit hem kullanışlı hem de bunlara rağmen herhangi ciddi bir eksiği olmayan bir uygulama.

Yeni konular

Geri
Yukarı