Remastered gelecek diye satıştan kaldırılan GTA üçlüsü tekrar gelir mi?

vilgax

Kilopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Talebe :)
Merhaba arkadaşlar, biliyorsunuzdur yakında GTA trilogy Remastered geliyor. Bu haber için sevinmiştim ama bugün öğrendim ki bunun için GTA 3, Vice City ve San Andreas'ın orijinal sürümünü her yerden satıştan kaldırmışlar.

GTA serisinin, özellikle Vice City ve San Andreas'ın yeri bende ayrıdır, çocukluğumun oyunları ikisi de.

İkisi de Steam kütüphanemde yoktu, nasıl olsa bir ara satın alırım diyordum ama şimdi kaldırılmış. Bir hafta öncesinden haber vermişler ama bildiriyi görmedim, görsem muhakkak alırdım. Şu an satın almamın bir yolu yok. Yani bu sonsuza kadar GTA Vice City ve San Andreas'a sahip olamayacağım anlamınamı geliyor?

Zaten Remastered çıkacak nasıl olsa aynı oyun diyebilirsiniz ama ben çocukluğumdaki halleriyle kütüphanede durmasını isterdim :(

Sizce ileride tekrar satışa koyarlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
DurmaPlay'de hala satılıyor sanırsam. Büyük ihtimalle geri getirmezler zaten Steam versiyonları çok bugluydu oynanacak gibi değil.

Zaten Steam sürümleri korsandan bile daha kötü durumdaydı desek yalan olmaz. Benim kütüphanemde olmasına rağmen mecbur korsan indirdim. Çok da önemli değil bence anlayacağın. Yine de key satan yerler vardır. Kaldırıldı diye inşallah fiyatları yükselmemiştir alıp ekleyebilirsin çok istiyosan.

GTA:SA var sadece bende.

Ekran Alıntısı 7.PNG

Geri
Yukarı