Renault 19 Beymen Club Nasıldır, Alınır mı ?

Allah aşkına tutulanı hangisiymiş bunun anlatsınlar da dinleyelim. Kafanı sağa sola takma. Sen galerici değilsin, alsatcı da değilsin, alacaksın ve bineceksin. Bırak istediği gibi konuşsunlar. Ama alacağın araç yarın bi gün satılığa çıkardığın zaman, kapında koymazlar vallahi alır götürürler. Öyle bir temizlikte araç kolay bulunmuyor. Kısacası üzmeyecek araç seni fazla takılma ustayım diyen "ustacık"lara :)

Allah aşkına tutulanı hangisiymiş bunun anlatsınlar da dinleyelim. Kafanı sağa sola takma. Sen galerici değilsin, alsatcı da değilsin, alacaksın ve bineceksin. Bırak istediği gibi konuşsunlar. Ama alacağın araç yarın bi gün satılığa çıkardığın zaman, kapında koymazlar vallahi alır götürürler. Öyle bir temizlikte araç kolay bulunmuyor. Kısacası üzmeyecek araç seni fazla takılma ustayım diyen "ustacık"lara :)
Tamamdır çok teşekkür ederim gerçekten çok yardımcı oldunuz aracı aldıktan sonra yine sizinle konuşup fikir almak isterim ekleyebilirseniz : Murat Can Güzel | Facebook çok sevinirim.

Teşekkür ederim bir sorum daha var şimdi aklıma takıldıda sıralı olmayan bir sistem takılabilir mi o araca ? nasıl bir tüp takıldığını sormadım görebildiğim kadarıyla da normal tüp gibiydi.

Hocam bugün öğrendim motorunda sanırım bir sıkıntı varmış ama yaptırdım demiş yarına getirecek arabayı bugün Maraşa gitmiş. Adil abi aradı sabah beni " Maraşa gitmiş yarın getirecekmiş " dedi, bende motorunu sen biliyormuşsun abi " dedim " yarın arabayı getirdiğinde götürüp seninle sanayi de gösteririz hem sürersin hoşuna da giderse alırız eğer motorda sıkıntı varsa almayız bana yaptırdım demişti " dedi tamam deyip kapadık yarını bekliyoruz :)

Son düzenleme:
Tam olarak bilmiyorum ancak araç tahminimce çok noktadan enjeksiyonlu. Yani istesen de istemesen de sıralı sistem LPG takılıyor. LPG tankına bakarak anlayabileceğin bişey değil yani :) . İstersen takarsın tabii ki ancak, aracın sürüşündeki bozukluklara LPG alınırken bahsediliyordur herhalde. Birazcık yakıt farkı oluyor karbüratörlü LPG ve sıralı LPG arasında. Kafan rahat olsun yarın sorarsın, tek noktadan mı çok noktadan mı enjeksiyonlu diye. %98 çok noktadan zaten. O yüzden sıralı LPG'dir o. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı