Renault Fluence 1.5 Dci Business 2012 Nasıl Bir Araba

Furkan Özyürek

Hectopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller. Babam bu arabayı almak istiyor. Nasıldır ? İkinci eline full içi 45.000 TL vericekmiş. Babama bir size sorayım ondan sonra al dedim. Kullanan var mı ? Olumlu ya da olsumsuz fikirlerin nedenlerini belirtitseniz sevinirim. Bir de bu fiyata 2.el olarak daha iyisi bulunur mu?

2011 Fluence fulünü kullandım dizel. Rahat bir araç. İç mekanı geniş sürücü kısmı rahat. Direksiyon hassasiyeti gayet iyi. Hızlanması iyi. Ama bir WV jetta değil. :) Araç kaç kilometrede hasar kaydı var mı bunlarda fiyatı etkiler. Sitede Megan 1 2002'ye 24 bin TL istiyen var. KM'si çok yüksek değilse 45 bine bence daha iyisi zor. Sıradan bir aileyi mutlu edicek bir araç.

Gerçekten Megane serisi ayrı bir seri. Renault'un premium ailesinden diyebiliriz. Arkadaşın dediği gibi tabi bir Jetta gibi sağlam olmasını bekleme tabi. Yanlız yeni kasa SYMBOL'e bindim. Aracın torpidosu falan beni etkilemedi değil. Ancak arabada resmen Suspensiyon yok.

Babama Megane öneediğinizi söyledim. Kilometresi 250.000 den aşağısını bulamayız dedi. Bir de viraj performansı konusunda kaçla girersen kötü. Bir de 50.000 TL ye kadar 2.el araba önerisi verir misiniz ?

Sizi de fazla uğraştırmak istemiyorum ama bu fiyatlara maximum 50.000 TL'ye ne alınır. Babamın istediği geniş bagaj, haliyle yakıt tasarufu diğerleri yol tutuş filan zaten iyi olsun ben de ona göre bir araba önereyim. Jetta'ya çok güzel araba dedi ama temiz az km li 60.000 den aşağı olmazmış.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı