Renault Fluence 2011 Business'e Bluetooth Araç Kiti Önerisi

laraxl2

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Başlıkta belirttiğim araca sahibim. Araçta dahili Bluetooth yok, ön göğüsün fotoğrafını aşağıya bırakıyorum. Dahili AUX var. AUX girişli Bluetooth kiti alsam randuman verir mi? Telefon konuşması ve müzik dinleme amaçlı olarak;

* Anker Roav Bluetooth Araç İçi Telefon Kiti - Kablosuz Müzik Fiyatı

* JABRA 2KM0074 DRİVE BLUETOOTH ARAÇ KİTİ- (SİYAH) - Vatan Bilgisayar

* Baseus Araç FM Transmitter Dijital Bluetooth Adaptörü Şarj Fiyatı

Bunlar işimi görür mü? Hangisi kullanışlı olur sizce?
Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar, teşekkürler.
IMG_20190828_184231.jpeg

Son düzenleme:
Selamlar;

FM transmitter üzerinden şarkı dinlemek özellikle büyük şehirlerde boş frekans olmadığından dolayı zor oluyor, aralarda cızırtılar oluyor bu sebeple aux girişine bağlı bir cihaz seçmeniz daha doğru olacaktır.

Verdiğiniz linklerdeki cihazların 3'ü de kaliteli cihazlar sorun olacağını sanmıyorum ama tercihen maddi duruma göre önce jabra, baseus, anker olarak marka sıralaması sanırım yanlış olmaz.

Selamlar;

FM transmitter üzerinden şarkı dinlemek özellikle büyük şehirlerde boş frekans olmadığından dolayı zor oluyor, aralarda cızırtılar oluyor bu sebeple aux girişine bağlı bir cihaz seçmeniz daha doğru olacaktır.

Verdiğiniz linklerdeki cihazların 3'ü de kaliteli cihazlar sorun olacağını sanmıyorum ama tercihen maddi duruma göre önce jabra, baseus, anker olarak marka sıralaması sanırım yanlış olmaz.
Merhabalar, Hatay'da ikamet etmekteyim. Boş frekans bulanabilir gibi buralarda. Aux kablolu kadar sağlıklı olur mu bilmiyorum ama kablolarla uğraşmadan Bluetooth ile işi halletmek istiyorum. Tabi ki hangisi sağlıklı ses verirse tercihim o yönde olacak.

Hatay'da yaşıyorsanız problem olacağını düşünmüyorum, bütçenize göre seçim yapabilirsiniz. Alıp test etme imkanınız olursa buraya yazarsanız sevinirim.

Örneyin jabra aldınız boş frekansta tamam güzel çalışıyor, bunu birde dolu bir frenkansta (mesela trt fm) deneyip sonucu yazarsanız sevinirim.

2014 fluence sahibiyim. Zaten bilirsiniz bütün dönemlerinde aracın ön göğüs aynı. Benim kullandığım modelin teyp'i bütün özellikleri barındırıyor. Ucuz yollu bulup araca monte ettirmeyi düşündünüz mü?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı