Renault Kangoo için 100 TL teyp önerisi

NoBody0017

Hectopat
Daha fazla  
Aracımız 2004 model Renault Kangoo şimdiki teyp orijinal ama sadece kaset takılabiliyor. Ben de yeni bir teyp almaya karar verdim ama alacağım teyp nasıl olacak karar veremedim. Şahsen sadece USB takma yeri olsa yeter.

Aklımda birkaç soru var;
1-Her teyp her araca olur mu?
2-Aracımın direksiyon yanında teyp kontrol etmek için aparatı var. Bunu yeni alacağım teype takabilir miyim?
3-Montaj işlemi kolay mıdır kendim yapabilir miyim?

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aracımız 2004 model Renault kangoo şimdiki teyp orijinal ama sadece kaset takılabiliyor. Ben de yeni bir teyp almaya karar verdim ama alacağım teyp nasıl olacak karar veremedim. Şahsen sadece USB takma yeri olsa yeter.

Aklımda birkaç soru var;
1-her teyp her araca olur mu?
2-aracımın direksiyon yanında teyp kontrol etmek için aparatı var. Bunu yeni alacağım teype takabilir miyim?
3-montaj işlemi kolay mıdır kendim yapabilir miyim?

Şimdiden teşekkürler.

Oto Teyp Çevirici Oto Teyp Dönüştürücü AUX - SD - USB - Bluetooth Fiyatları ve Özellikleri bu tarz ürünü orijinal teybe takan yer bulursanız 100TL'ye alacağınız teypden daha güzel ses verir ve daha uzun ömürlü olur. Direksiyon kumandası da çalışır.

2004 kangoo da AUX yok bunu takmak için AUX lazım.

Kaset mekanizması sökülüp kaset yerine bu takılıyor :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aracımız 2004 model Renault Kangoo şimdiki teyp orijinal ama sadece kaset takılabiliyor. Ben de yeni bir teyp almaya karar verdim ama alacağım teyp nasıl olacak karar veremedim. Şahsen sadece USB takma yeri olsa yeter.

Aklımda birkaç soru var;
1-Her teyp her araca olur mu?
2-Aracımın direksiyon yanında teyp kontrol etmek için aparatı var. Bunu yeni alacağım teype takabilir miyim?
3-Montaj işlemi kolay mıdır kendim yapabilir miyim?

Şimdiden teşekkürler.
Merhabalar bende aynı araç var 2004 model kaset çalar aynı şekilde sizin gibi düşünüyorum naptınız acaba ne taktırdınız cihaz marka olarak ?

Geri
Yukarı