Renault üretimini 15 gün durdurma kararı aldı!

Adamların şirket değeri bizim ülkenin ilk 6-7 şirketinin toplamı neredeyse...

Yahu adamlar dünyaca ünlü ama çöp bir firma senin dediğin şirketler sadece Türkiye'ye satıyor sence bu karşılaştırma adil mi? Hem senin dediğin firmalar çok farklı karşılaştırdığın şeye bak.

Yahu adamlar dünyaca ünlü ama çöp bir firma senin dediğin şirketler sadece Türkiye'ye satıyor sence bu karşılaştırma adil mi? Hem senin dediğin firmalar çok farklı karşılaştırdığın şeye bak.

Çöpü bizim gibilere satıyorlar fakir adama bu para ile anca bu araba vallahi... Avrupa'daki modellerine bakın bence ek olarak bizde arabayı aldın parası ayrı benzini mazotu parası ayrı. Biz fakiriz diye bize anca bunu veriyorlar. Paran bol olsa sana bu arabaların daha kalitelisini değil uçanını sunarlar vallahi.

Çöpü bizim gibilere satıyorlar fakir adama bu para ile anca bu araba vallahi... Avrupa'daki modellerine bakın bence ek olarak bizde arabayı aldın parası ayrı benzini mazotu parası ayrı. Biz fakiriz diye bize anca bunu veriyorlar. Paran bol olsa sana bu arabaların daha kalitelisini değil uçanını sunarlar vallahi.

Şunu söylüyorum bedava sıfır Renault versen binmem gider tofaşa binerim daha iyi ciddi söylüyorum o derece leş.

Adamlar dünyaca ünlü ama çöp bir firma... Şunu söylüyorum bedava sıfır Renault versen binmem gider Tofaş'a binerim...
Binek otomobil sınıfında model sayısına göre 5 yıldız alma oranı en yüksek birkaç markadan biri Renault.

Taliant dediğin araba ise sadece en düşük bütçe sınıfında satılmak için Dacia tarafından yapılan Logan'ın biraz değiştirilmiş hali. Mühendisliği Dacia'ya ait, Renault'ya değil. Firmalar pazarlarda hangi markasıyla güçlüyse onun altında modelleri satabiliyorlar, yıllardır Fluence'ı da Renault zannederek aldıkları gibi. Fiat'ın burada ve Avrupa'da Egea/Tipo, Amerika'da Dodge Neon adıyla farklı markalar altında aynı arabayı satması gibi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı