Renault Zoe nasıldır?

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
Selamünaleyküm sevgili hocalarım. Birkaç gün önce gözüme çarpan Renault Zoe aracın elektirkli olması ve fiyatının rakiplerine göre daha ucuz olması dikkatimi çekti. Yalnız araç hakkında forumda bilgi sahibi olanların yorumlarını dinlemek isterim. Gerçekten iyi bir araç mı?

images (25).jpeg

Menzili biraz düşük geldi bana. Tam böyle emekli anne arabası gibi. Evine yakın market veya arkadaşlara ziyarete gitmek misali. Şehir içinde de kullanılabilir. Fakat sık seyahat eden biri için tercih edilemez bence.

Galiba bu aracın güvenlik sınıfı çok düşüktü, ayrıca arabayı alıyorsun ama pili kiralama yapıyorsun, böyle saçma sapan bir ton şeyle geldi bu araç... hatta 1 yıl kullanıp pil kiralama vs işleriyle ilgili sorun yaşayan bir tanıdığım vardı, adam sektörün içinden biri olması rağmen bu sorunu yaşadıysa varın diğerlerini siz düşünün.

Türkiye'de bu aracı kullanan sayısı oldukça az, forumda bulabilecek misin açıkçası ben de merak ettim.

Belki bulabilirim abi. Aracın detaylı incelemesini buldum, hoşuma gitti.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Pahalı ve güvensiz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Pahalı ve güvensiz.
Test koşulları değiştiğinden öyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı