Çözüldü Render Aldıktan Sonra Videoda Titreme

• Konuyu başlatan Berke Geyik
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 11B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
B

Berke Geyik

Ziyaretçi
Bilirsiniz ben oyun testleri yapıyorum. Oyun videomu kaydediyorum. Kaydettiğim oyun videosunu açıp izliyorum. Videomda hiçbir titreme sorunu görünmüyor. Buraya kadar sorun yok. Fakat videomu 720p olarak render ettikten sonra açıp izliyorum. Videomun herhangi bir yerinde 1 saniyelik titreme meydana geliyor. Bu sorun videomu 360p olarak render ettiğim zaman meydana gelmiyor. Nedeni nedir? İşlemcim mi yetersiz kalıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Video'nu render ettiğin codec'lerden bile kaynaklı olabilir diye düşündüm. Video'nu youtube v.b'ye yükleyebilirsen güzel olur. Gerçi ekran kartları günümüzde hem render hem oynatma sırasında işlemciden yükü alıyor ama.

Sanırım codec.

Video'nu render ettiğin codec'lerden bile kaynaklı olabilir diye düşündüm. Video'nu youtube v.b'ye yükleyebilirsen güzel olur. Gerçi ekran kartları günümüzde hem render hem oynatma sırasında işlemciden yükü alıyor ama.

Sanırım codec.
Camtasia Studio ve Movie Maker'da da aynı sorunu yaşadım. Bu sorunu nasıl çözebilirim peki?

Program kaynaklı değil de codec kaynaklı olabilir. MPC-HC ve VLC son sürümlerinde video'ları oynatıp izler misin?

Mümkünse Mediafire v.b yere yüklersen biz de indirip izleyebiliriz video'ları ve sistemlerimize göre cevaplayabiliriz, başrolde sen varsan ne ala :)

Program kaynaklı değil de codec kaynaklı olabilir. MPC-HC ve VLC son sürümlerinde video'ları oynatıp izler misin?

Mümkünse Mediafire v.b yere yüklersen biz de indirip izleyebiliriz video'ları ve sistemlerimize göre cevaplayabiliriz, başrolde sen varsan ne ala :)
Sanırım codec kaynaklı. Daha önce aşağıda linki verdiğim konuda da aynı sorunu yaşamıştım.

https://www.technopat.net/forum/mul...te-mega-codec-pack-10-05-kurulum-asamasi.html

Fakat nasıl çözeceğim bu sorunu? Neyi yüklemem lazım?

Kardeşim de Camtasia ile bazı videoları Render aldığında titreme oluyor. Youtube a yükleyeceksen Youtube onu otomatik anlar ve düzeltir. Hani Youtube ile kafanda bir problem kalmasın. Birde Render alacağın programı değiştir.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı