Çözüldü Render Aldıktan Sonra Videoda Titreme

• Konuyu başlatan Berke Geyik
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 11B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Her ikisinide aslında kur. Yeni formatlar için olan codec'ten zarar gelmez :D Ama sadece izlemek için kuracaksan "ffdshow - DXVA Decoder" kurman yeterli olacaktır.
Her ikisini de aslında nasıl kuracağım? Bunları yüklediğim zaman 720p render aldıktan sonra videoda titreme olmayacak mı?

Her ikisini de aslında nasıl kuracağım? Bunları yüklediğim zaman 720p render aldıktan sonra videoda titreme olmayacak mı?

Her ikisini de şöyle kuracaksın. Önce bir paketi yükleyeceksin. Sonra aynı Setup'u tekrar çalıştırıp diğer paketi yükleyeceksin :D %99.9 kesilmesi gerekli.

Çözüm getirecek olan yok mu? Recep Abi nerdesin sen :)

- - - Güncellendi - - -

720p render amaçlı için LAV Video-DXVA2 Native olanı kurdum. Artık render ettikten sonra videomda titreme sorunu olmayacak mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurduysan dene ve sen söyle bize olup olmadığını, haydi merakla bekliyoruz :)

Kurduysan dene ve sen söyle bize olup olmadığını, haydi merakla bekliyoruz :)
Yardımın için teşekkürler. Sanırım sorunum düzeldi. Videoyu render ettikten sonra videoyu açıp izlediğim zaman hiçbir titremeye rastlamadım. Ayrıca Youtube'a yüklerken de titremeyle ilgili herhangi bir uyarı da almadım. Video kalitesi eski render ettiğim videolara göre daha iyi geldi. Açıkçası bayağı tatmin oldum diyebilirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
YouTube, oyun için görüntüden de titreme uyarısı veriyor. YouTube'a bakma sen.
Daha önce render aldığım videolarda titreme olduğunu Youtube'a koymadan önce anlıyordum. Youtube da bunu onaylıyordu. Fakat şimdiki render aldığım videoda titreme sorunu olmadı. Sanırım sorunum Codec kaynaklıymış. Öyle değil mi Recep Bey?

Daha önce Hitman Absolution videosu yüklediğimde titreme sorunu olduğunu yazıyordu. Fakat şimdi yazmıyor. Sanırım Codec.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı