Render için 10000 TL'ye ultrabook önerisi

• Konuyu başlatan mstf
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 31
  • Görüntüleme 3B
Hangi yazılımlar? Photoshop vs. torrentlemek ise derdiniz aynı şeyi Mac ile yapabilirsiniz. Ekstra size neden yazılım ücreti çıkarsın ki?
İphone ve macbook kullanan biri olarak apple sisteminden çıkmak istiyorum asıl amacım bu yönde. Şu anda 7 plus var bunu da değiştireceğim.
Ürün geldi mi ?
Ürün geldi. Estetiği, ekran kalitesi 2k olması, dokunmatik olması, ses sistemi metalik gövdesi çok zarif. Hız ve render konusunda bir problemim yok işimi görüyor. Gayet hızlı. Render alacağım dediğim de arkadaşlar ölümüne macbook önerip duruyor. Sabah akşam render almıyorum haftada bir onda da hızı iyi olsun yeter. Benim işimi görüyor. Ses kalitesi iyi. Ekrana koruyucu yapıştırdım çizilmelere karşı. Çok az sağ alt ve sol altta ışık sızması mevcut. Ama rahatsız etmiyor. Hafızası bana az geldi bir ara 1 tb a yükselteceğim.

Render alacağım dediğim de arkadaşlar ölümüne MacBook önerip duruyor. Sabah akşam render almıyorum haftada bir onda da hızı iyi olsun yeter. Benim işimi görüyor. Ses kalitesi iyi.

Hayırlı olsun ancak şuna düzeltme yapmak istiyorum.

Burada kimse ölümüne MacBook önermiyor. Kendi adıma konuşayım, sizin ya da bir başkasının en aldığı umrumda değil. Hani bunu kötü anlamda demiyorum, yani kast ettiğim sizin finalde ne alacağınız, benim etki alanım dışında. Çoğu kişi burada kendisi alacakmış gibi öneri yapıyor ve doğal olarak buradaki temel kriter "Paranın alabileceği en iyi cihaz" oluyor. MacBook'da şu an ince ve pil ömrü iyi bir cihaz isteyen, zarif ve sağlam bir ekranı olan ve bunun yanında oldukça iyi performans veren en iyi cihaz.

Yoksa ben kendim de Matebook 13 kullanıyorum ve cihazımdan oldukça memnunum. Ancak şu an, herhangi bir OS'u kullanabilecek ve bütçesi kaldıran birisi için MacBook en iyi cihaz.

Tekrardan hayırlı olsun.

Geri
Yukarı