Render İçin 18.000 TL Laptop Tavsiyesi

Karqasa

Hectopat
Merhaba.

Günde 2, 3 adet 5 ve 20 dakikalık video düzenlemesi yapıp render alıyorum. Bazen aynı anda 2 adet render almam gerekiyor.
Diğer zamanlarda oyun oynayarak zaman geçiririm. Tasarım olarak adobe tarzı programları kullanacağım.

Max Bütçem; 18.000 TL

Yardımlarınız için teşekkürler.

Teknik özelliklere detaylıca bakınız, 2*m2 + 2*sata slotu var çok temiz depolama alanı doldurabilirsiniz.
4 tane 5gbps, 2 tane 10gbps usb çıkışı ve thunderbolt 3 çıkışı var.
İndirim tavsiyesi düzeltme: Yanlış anlaşılmış, eğer bu ürünü düşünürseniz pazarlık etmenizi de öneririm demek istedim, nakit kart bankaya göre indirim öğrencilik vs. durumlarından faydalanılanabiliyorsa neden olmasın demek istedim)

Son düzenleme:

Teknik özelliklere detaylıca bakınız, 2*m2 + 2*sata slotu var çok temiz depolama alanı doldurabilirsiniz.
Nakit indirimi isteyerek ya da elden alacağım diyerek (İstanbulda iseniz) bir tık daha uyguna alabilirsiniz)
9900K lı sistem attım :)
Bütçe artırabilirseniz MSI GE75 RAIDER 8SG-274TR alabilirsiniz.

MSI GS65 Stealth 9SF-419XTR bakabilirsiniz.
O iki model de mobil işlemci olduğu halde alev alıyo ve hız düşürüyor.
Merhaba.

Günde 2, 3 adet 5 ve 20 dakikalık video düzenlemesi yapıp render alıyorum. Bazen aynı anda 2 adet render almam gerekiyor.
Diğer zamanlarda oyun oynayarak zaman geçiririm. Tasarım olarak adobe tarzı programları kullanacağım.

Max Bütçem; 18.000 TL

Yardımlarınız için teşekkürler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arabanın listede yazandan anahtar teslim fiyatından 3-5 bin liraya daha ucuza alınması gibi, özel indirim bilmem ne havale edeyim şeklinde pazarlık yapıp biraz daha %3-5 indirim alınabiliyor.
İlginç imiş, ilk defa sizden duydum. Siz hiç indirim aldınız mı ya da alan duydunuz mu Monster'dan?

İlginç imiş, ilk defa sizden duydum. Siz hiç indirim aldınız mı ya da alan duydunuz mu Monster'dan?
Yaklaşık 3yıl önce 960(düzeltildi) lı laptop alan arkadaşım görüşmeleri sonucu öğrenci indirimi ile 100TL daha uyguna almıştı, modeli hatırlamıyorum uzun zamandır görüşmüyoruz ancak yalan olmasın 2 tane aldıkları için de olabilir o 100TL indirim.
Yani yaparlar mı bilmiyorum yalnızca tavsiye isteyen sosyal kullanıcısına bunu da denemesini önerdim yanlış anlamayın belki yapmazlar belki yaparlar yani yaparlarsa neden biraz daha da olsa az vermek var iken fazla verilsin :)

İndirim tavsiyesi düzeltme: Yanlış anlaşılmış, eğer bu ürünü düşünürseniz pazarlık etmenizi de öneririm demek istedim, nakit kart bankaya göre indirim öğrencilik vs. durumlarından faydalanılanabiliyorsa neden olmasın demek istedim)
Gerçekten güzel bir cihazmış. Hem 9900K hemde Z370 Chip var acaba OC yapmak mümkün mü?

Gerçekten güzel bir cihazmış. Hem 9900K hemde Z370 Chip var acaba OC yapmak mümkün mü?
Tam yükte 250watt civarı güç tüketen bir laptopu soğutmak mümkün olmayacaktır :) Zaten technopat inceleme videosu + makalesinde sıcaklık değerleri görünmekte.Oyunlarda 90 derecelere çıkabiliyor ancak bunun sebebi elbette gpu nun tam yüke girmesi yoksa sadece işlemciye yüklenen bir render alındığında turbo boost üst seviyelerde kalabiliyor ve cihaz alev almıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı