Render İçin 6000 TL'ye Sistem Önerisi

Merhabalar, editörüm bende kendim için 6000TL'lik render+oyun bilgisayarı olarak bu bilgisayarı topladım. Henüz daha almadım, almayı düşünüyorum. Ufak değişikler olabilir fakat genel olarak böyle. Baya bir araştırdım fikir aldım ve bunu çıkarttım. Tavsiye ederim.

Monitör Tavsiyem ise:
ASUS 23.6" VN247H (6000 TL dışında)

Dosya Ekleri

• PC1.png
    PC1.png
    33,5 KB · Görüntüleme: 412
  • PC2.png
    PC2.png
    78,8 KB · Görüntüleme: 423
  • PC3.png
    PC3.png
    63 KB · Görüntüleme: 406
Merhabalar, editörüm bende kendim için 6000TL'lik render+oyun bilgisayarı olarak bu bilgisayarı topladım. Henüz daha almadım, almayı düşünüyorum. Ufak değişikler olabilir fakat genel olarak böyle. Baya bir araştırdım fikir aldım ve bunu çıkarttım. Tavsiye ederim.

Monitör Tavsiyem ise:
ASUS 23.6" VN247H (6000 TL dışında)
Güzel bir sistem toplamışsınız. Sadece ek olarak ram frekansını yüksek seçebilirdiniz.

Şunu da belirtmek isterim. Bu sistem benim ihtiyaçlarıma göredir. Örneğin 480 GB SSD yanında 2tb HDD koymayabilirsiniz. Benim hdd ye ihtiyacım olduğu için bu tarz seçimler yaptım. Ram frekansı konusunda ise bende çok isterdim fakat fiyatı biraz pahalı olduğu için daha fazla arttıramayacağım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı