Render ile uğraşmayan bir insan neden Apple bilgisayar alır?

Tokiler

Decipat
Makaleler
1
Merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi, render ile uğraşmayan bir insan, çok kötü özelliklere sahip bilgisayarlara neden 10-15.000 TL verir?

Alıcı keyfinden alıyor belki. Apple telefonu vardır saati vardır tableti vardır bunu alıyordur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi, render ile uğraşmayan bir insan, çok kötü özelliklere sahip bilgisayarlara neden 10-15.000 TL verir?
Starbucks’a girebilmek için(bak bu çok önemli), Garage Band ve sanal amfi programları kullanmak için, Müzik yaptığı için.

Mantıklı konu neymiş öğretsenize bana? Cidden bir rehber oluşturun kardeşim.
Şurada düzgünce soru soruyorum. Neresi saçma? Apple bilgisayarın alınma sebeplerini sormak saçma geliyorsa daha ne açalım?
Sürekli saçma konular açıyorsunuz. Alıcı keyfinden alıyor belki. Apple telefonu vardır saati vardır tableti vardır bunu alıyordur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Verdiğiniz düzgün cevap için teşekkür ederim ancak rahatsız oluyorsanız beni göz ardı etmenizi öneriyorum. Ne dersiniz?

@enes.wtp Allah aşkına, bu konu saçma mı?

Starbucks’a girebilmek için(bak bu çok önemli), Garage Band ve sanal amfi programları kullanmak için, Müzik yaptığı için.
Hocam size soruyorum. Bu konu saçma mı cidden? Sizin yaptığınız gibi düzgünce cevap vermek bu kadar zor mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı