Replika Air Force 1 çok sırıtır mı?

Harleen

Kilopat
Daha fazla  
Instagram üzerinden 270TL'ye Custom AF1 satıyorlar ve bilinir bir yer. Ama aklıma şu takıldı; acaba ayakkabının replika olduğu çok belli olur mu? Yani ben orijinal olmayan ayakkabıları almayı çok tercih etmiyorum ama şu an bir AF1 en az 1.000 TL yani. Kullananlar varsa yardımcı olabilir mii?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nobirstep diye instagram sayfasına bak. Orada 300-400 TL civarı geziniyor. Orijinal ve de. Ben oradan aldım memnunum. 270 TL'ye çıkmışken biraz daha ver orijinal al.

AF1lerin replikasını almak çok mantıklı değil. Konforunu ve dayanıklılığını zaten kaybetmiş oluyorsunuz önermem.
Nobirstep diye instagram sayfasına bak. Orada 300-400 TL civarı geziniyor. Orijinal ve de. Ben oradan aldım memnunum. 270 TL'ye çıkmışken biraz daha ver orijinal al.
400 tl orjinal XD.

1 kilometreden "ben fakirim" havası vermiyorsan sırıtmaz.

Çok orijinalmiş gerçekten. Google'a Bossbilişim yazsan daha iyi sonuçlar çıkıyor.

Screenshot_1.jpg

İnstagram'da satılan ve resmi sayfası olmayan ve neredeyse her ayakkabıyı aynı fiyattan satan hiçbir ayakkabı satıcıları orijinal satmıyor bilginiz olsun almak suç değil ama orijinal sanıp almayın.

İnstagram'da satılan ve resmi sayfası olmayan ve neredeyse her ayakkabıyı aynı fiyattan satan hiçbir ayakkabı satıcıları orijinal satmıyor bilginiz olsun almak suç değil ama orijinal sanıp almayın.
Orijinal olmadıklarını ve birebir replika olarak sattıklarını kendileri söylüyor zaten. Ben çok belli olur mu diye merak ettim sadece. Çünkü hiç AF1 kullanmadım.

Umarım güvenilirdir replika diyebilir sorun yok yeterki dürüst doğru söylesin. Çoğu firma fotoğrafları internetten alıyor kendileri koymayıp ne desek yalan olur ama birebir yakındır bence replikalar eskiye göre neredeyse çok yakınlar görünüş olarak.

Geri
Yukarı