Replika Apple Watch çok çabuk bozulur mu?

Oğlum niye replika alıyorsun? 😀
IMG_20220114_202507.jpg
Ama abi çoook güzel abi bunun verdiği mutluluğu hiçbir saat veremez.

Eki Görüntüle 1269919Ama abi çok güzel abi bunun verdiği mutluluğu hiçbir saat veremez.

Usta ben Çin'den aynısını 120ye aldım ama ekranı bir tık daha küçük, tahtanın falan nabzını ölçer misin? Bende sabit 76 çıkıyor ama kolda yapınca maksimum 85i gördüm.

Örnek olarak insan mesela boş bir yerde de nabız ölçümü yapar mısınız?

Ya yok hocam daha nabız ölçümü yapan bir akıllı saat yeni aldım😀 eski saatlerimde bu özellik yoktu birinde vardı oda ingilizce menü vardı. Hocam saat gerçekten ekranı, malzeme kalitesi, menü hızı falan çok güzel çok içim ısındı bu saate herhalde 2-3 sene çalışır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Replika ürün alınmaması hakkında forumda onlarca yazı yazmışımdır. Keşke okusaydın birkaçını. :(

Replika ürünlerin sağlık başta olmak üzere her şeyiyle zararlıdır. Bunu dediğim için üzgünüm ama ülkenin bu durumda olmasının sorumlusu ben değilim. "Paranın yetmediği şeyi maalesef alamayacaksın."

Replika ürünler, her zaman zararlı cihazlardır. Onlar yerine daha ucuza farklı markaların orijinal ürünleri alınabilir. Forumda bütçeni belirtip sorsaydın öneri yapardık.

Ayrıca saatin replika olduğu şak diye anlaşılıyor. Hayatında bir defa bile Apple Watch görmüş olan birisi, bu ürünün sahte olduğunu anlar. Keşke biraz araştırsaydınız.

Selamünaleyküm sevgili sosyal üyeleri. Ben internetten Apple Watch benzeri bir saat almak istiyorum fakat çabuk bozulur mu? Konu hakkında tecrübesi olan birileri en doğru yorumlarını yazarsa sevinirim.

Eger bakacaksan T500 diye bir model var yt de incelemeleri var zaten kasaları aynı gramlarında 1 ya da 2 gram fark vardı sadece alt çerçevesi biraz kalın ve arayüz olarak Apple Watch ile neredeyse aynı.

Geri
Yukarı