Replika DualShock 4 alınır mı?

Ömer Koran

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba ben FIFA 23 için kol almayı düşünüyorum eski bir kolumla Steam kontrolcü desteği sayesinde oynayabiliyordum EA App geldiğinden beri oynayamıyorum onun için çakma DualShock 4 almayı düşünüyorum sizce alınır mı?

Alırken joystick de ölü bölgeler olabileceğini göz önünde bulundurun.

Ben 2 yıldır Polosmart marka DS4 ile bütün oyunları oynuyorum. Replika işi şans işi ama güzel yani sorunsuz çalışıyor. Orijinal alabilecek imkanın varsa tabii orijinal DualSense veya Xbox kolu al ama malum ekonomide herkese öneremiyoruz. Herkes durumuna göre aldığı şeyden memnun oluyor ben replika kolla Sony oyunlarının çoğunu oynadım ve memnunum.

Hocam bence almayın ben aldım hata ettim 4 ay sonra analoglar bozuldu şarj girişide bozuldu F310 gibi alternatiflere bakın derim.

Arkadaşlar öncelikle merhaba ben FIFA 23 için kol almayı düşünüyorum eski bir kolumla Steam kontrolcü desteği sayesinde oynayabiliyordum EA App geldiğinden beri oynayamıyorum onun için çakma DualShock 4 almayı düşünüyorum sizce alınır mı?

Ben de var replika DualShock 4 FIFA 23, FH 4 oynuyorum hiç bir sıkıntı görmedim ölü bölge de yok sadece şarjı azalınca Bluetooth sapıtmaya başlıyor hareketleriniz geç gidiyor.

Hassasiyet veya basınç sensörü olmadığı için çoğu çakma DualShock'ta almanızı önermem. Hem çabuk bozulur.

Hocam ne alayım peki.

Hocam bence almayın ben aldım hata ettim 4 ay sonra analoglar bozuldu şarj girişide bozuldu F310 gibi alternatiflere bakın derim.
Hocam f310 gibi kollar fifada çalışmıyor çok kişi şikayetçi

Hocam bu nasıl peki

Son düzenleme:
Hocam ne alayım peki.

Hocam F310 gibi kollar FIFA'da çalışmıyor çok kişi şikayetçi.

Hocam bu nasıl peki.

Hocam piyasadaki Xbox 360 kolları replika almanızı önermem ama alayım gittiği yere kadar derseniz olabilir.

X360CE indirip mevcut kontrolcünüzü kullanmaya devam edebilirsiniz. Kullanımı çok basit. İnternette aratarak nasıl kullanacağınıza dair videoları kolayca bulabilirsiniz.

2 yıldır falan kullanıyorum. Bozulmadı, çizilmedi, kullanıma bağlı biraz da o. Sadece FIFA oynayacaksan kolla(benim gibi) alabilirsin.

Geri
Yukarı