Replika galaxy s5 Açılmıyor

SonOfZeus

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar Az Önce Telefonun ustune kalem dustu. Inanabılıyomusunuz ya kalem dustu Ve suan samsung yazısına kadar gelıyo ve sonra orda kalıyo acılmıyo. Lutfen yardım edın :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Acaba neden açılmıyor, hmmm, düşünelim bakalım. Dur! Buldum! Replika olduğu için olabilir mi? :D Tek bi çözüm var, çöpe atmak. :D Şaka bir yana gerçekten replikalar çöptür ya. Bi arkadaşım almıştı hesapta S4, Ace 2'ydi bildiğin, garantiye gönderdi ve gidiş o gidiş, patladı gitti! (Geri gelmedi.) :D :D

Çok sağol kardes Ben onerı ıcın yorum yazmanı ıstemıstım. Şımdı bı daha buraya mesaj yazmamak uzere Güle güle.

Acaba neden açılmıyor, hmmm, düşünelim bakalım. Dur! Buldum! Replika olduğu için olabilir mi? :D Tek bi çözüm var, çöpe atmak. :D Şaka bir yana gerçekten replikalar çöptür ya. Bi arkadaşım almıştı hesapta S4, Ace 2'ydi bildiğin, garantiye gönderdi ve gidiş o gidiş, patladı gitti! (Geri gelmedi.) :D :D

Gerçekten arkadaşımız çaresiz durumda ve siz ona yardım etmekten çok alay ediyorsunuz. Sizi kınıyorum !

Aslında Replika telefon benım fıkrım degıldı ve bu telefon abımın hedıyesi. Zaten kendısı telefondan pek anlamaz iyi diye aldırtmıslar abime. Yoksa bende farkındayım Replika telefonların ne kadar kötü ve sağlığa zararlı olduğunu. Pekı fiyatı ne diye sorarsanız : 350 TL :)

Şimdi sizce bu telefon yapılır mı yapılmaz mı ? Yapılmaz dersenız Duvarla telefon arasında bır boks macı ızlıyecemde :D

S5 o fiyata sudan ucuz. Kaçıncı kalite ? 1. ise orjinalinden ayırt edemezsiniz.

Olacağını sanmıyorum ama yarına kadar başkalarının yorumunuda bekleyin, yorum falan gelmezse, böyle telefonu duvarlara atabilirsin. Filmdeki gibi güzel oluyor muymuş bak bakalım. :D Veya böyle içini falan açabilirsin, ben bozulan telefonlara hep öyle yapıyorum, hep can sıkıntısından yapıyorum tabi ben. :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı