Replika Xbox 360 kolu alınır mı?

Teknoloji Kitle

Decapat
Daha fazla  
PC için oyun kolu almak istiyorum. Bütçem en fazla 200-230₺. Bende çakma Xbox 360 kolu almayı düşündüm. Genelde Forza Horizon 4, GTA V, Rocket League ve Minecraft oynayacağım. Bir de dobe marka replika Xbox One kolu buldum. Onu alsam nasıl olur acaba? Sizce Xbox 360 kolunu mu almalıyım yoksa replika One kolunu mu? Veya başka bir öneriniz var mı? (Lütfen Logitech gamepad önermeyin.)

Ürünlerin linkleri:

Replika Xbox One kolu:

Xbox 360 kolu:

Son düzenleme:
Hocam replika bence alınır. Replikadan kastınız ne tam anlamadım ama mesela Snopy'nin Trendyol'da 160TL gibi fiyata XBOX 360 koluyla aynı tasarıma sahip gamepad'i var. Bal gibi de kullanıyorum 2 input yolunu da destekliyor.

Hocam replika bence alınır. Replikadan kastınız ne tam anlamadım ama mesela Snopy'nin Trendyol'da 160TL gibi fiyata XBOX 360 koluyla aynı tasarıma sahip gamepad'i var. Bal gibi de kullanıyorum 2 input yolunu da destekliyor.
Yanıtınız için teşekkürler. (Replika=Çakma/Orjinal Olmayan)

Afterglow PL-3702 kullanıyorum gayet memnunum. Hem ledli hem de kaliteli bir ürün. Fiyat aralığını bilmiyorum hediye geldi fakat bütçenizi aşacağını düşünmüyorum.

Neden Logitech istemıyorsunuz ? En azından replika değiller. Replika kullanmış biri olarak çok hassaslar. Ve kalitesizliği belli oluyor.
İsterseniz şu şekilde sıralayayım:

1- Ergonomi yok.
2- Titreşim yok. (Benim fiyat aralığımdaki modellerde)
3- Bu tür fazla eksikleri olan ve eski bir Gammepad'e göre fazla pahalı.
4-Dış görüntüsü kötü.
5- PlayStation düzenine sahip. (Sol analog sağ anolğun yanında.)
6- Oyunlarda direk desteği yok. (Logitech'in sonradan destek getirmesi gerekli.)
Kusura bakmayın, görmemişim. Ama replika da almayın hocam kalitesiz olurlar.
Önemli değil insanlık hali :D
Afterglow PL-3702 kullanıyorum gayet memnunum. Hem ledli hem de kaliteli bir ürün. Fiyat aralığını bilmiyorum hediye geldi fakat bütçenizi aşacağını düşünmüyorum.
Malasef şu anda Türkiye'de satışı yok.

1,5 yıldır kullanıyorum gayet memnunum. Üründe hiçbir sıkıntı yok, düşünmeden alın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı