Resident Evil 3 103TL eder mi?

Makaleler
2
Yer
Ankara
RAM
16 GB 3200Mhz 16CL Kingston Fury Beast
SSD veya HDD modeli
WD BLUE SATA SSD+Netac SATA SSD toplamda 800GB
Ekran kartı
GTX1650 4GB GDDR6(Micron)
Anakart
asus prime A320M-F
İşlemci
RYZEN 5 3500 (3500X değil)
Seride Zero ve 1.oyun haricinde oynamadığım oyun kalmadı. Geriye 3 remake kaldı fakat çok sevilmemesi ve 5 saat sürmesi ile 103TL vermek değer mi emin değilim. Eğer Resident Evil 7,8 ve 2 remake gibi tekrar oynanabilecek bir oyun ise alabilirim. Mesela 8.oyunda 40 saatim var sırf tekrar oynadığım için. Aynı durum 2 ve 7 için de geçerli. Peki 3.oyunda böyle mi? 103TL eder mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Seride Zero ve 1.oyun haricinde oynamadığım oyun kalmadı. Geriye 3 remake kaldı fakat çok sevilmemesi ve 5 saat sürmesi ile 103TL vermek değer mi emin değilim. Eğer Resident Evil 7,8 ve 2 remake gibi tekrar oynanabilecek bir oyun ise alabilirim. Mesela 8.oyunda 40 saatim var sırf tekrar oynadığım için. Aynı durum 2 ve 7 için de geçerli. Peki 3.oyunda böyle mi? 103TL eder mi?

Bence 103 TL'ye değer güzel bir oyun bir tek kısa sürüyor metacritic 77 vermiş.

Onun yerine 2.oyunu alın bence ya da illaki oynamak istiyorsanız paketi alın ben ikisini de aldım ama 3 kısa sürüyor.

5 saat sürüyor deniyor 100 TL değer mi değmez eğer elinizde RE7 ve RE2 remake yoksa o paraya bu 2 oyunu alınabilir bence.

Oyunun ana hikayesi 6 saat sürüyor. %100 tamamlamak ise 11 saat sürüyor.

Hocam eğer bütçeniz az ise almayın.

Onun yerine 2.oyunu alın bence ya da illaki oynamak istiyorsanız paketi alın ben ikisini de aldım ama 3 kısa sürüyor.
Hocam eğer en yukarda yazdığımı okuduysanız sadece 3.oyuna sahip olmadığımı anlarsınız. Lütfen önce en yukardaki yazıyı okuyun. Bazı şeyler başlığa sığmıyor maalesef.

Geri
Yukarı