Resident Evil 3 103TL eder mi?

Konuyu yeniden yukarıya taşıyorum kusura bakmayın.

Sanırım nihai soruma burada yanıt alabilirim. Bu oyun sürekli aklımı kurcalıyor ve dönüp dolaşıp aynı şeyleri okuyorum. Bunun sonucunda da oyundan bir kez daha uzaklaşıyorum. Ama bu RE ve benim için yeri farklı. Eğer oyunu alıp oynadıysanız bir şeyler yazabilir misiniz?

Teşekkürler.

Serinin oynadığım oyunları;
RE2, RE7 ve Village. Hepsinde %100 ilerlemem var, yani platin kupaya sahibim.

Serinin oynayacağım oyunları;
RE(1), RE4 ve duruma göre sizden yanıt alabilirsem RE3...

Sanırım nihai soruma burada yanıt alabilirim. Bu oyun sürekli aklımı kurcalıyor ve dönüp dolaşıp aynı şeyleri okuyorum. Bunun sonucunda da oyundan bir kez daha uzaklaşıyorum. Ama bu RE ve benim için yeri farklı. Eğer oyunu alıp oynadıysanız bir şeyler yazabilir misiniz?

Teşekkürler.

RE2 beklentisi olmasın ama RE3'de yeterince iyi bence.

Teşekkürler.

Re 4 alın

Bu arada deymez o fiyata ha seri yaparım kaldırıyım diyosan al @NotAKnightAnymore

Son düzenleme:

Teşekkürler.

RE 2'yi bitirdikten hemen sonra RE 3'ü oynadım ve gayet hoşuma gitti üst üste 3 ya da 4 defa bitirdim bütün başarımları aldım. Oyunun pek beğenilmemesinin nedeni çok daha iyi bir oyun olacakken aceleye gelmiş olması yoksa genel olarak baktığımızda çok sağlam bir oyun var yine sadece 2. oyun kadar değil çıtayı çok yükseltmişti. Kısaca 2. oyunun remake versiyonunu sevdiyseniz bunu da seversiniz alınır yani.

Ben konu sahibinden cevap bekleyip duruma göre hareket edecektim ama dayanamayıp aldım. İndirimdeydi zaten.

Çok beklenti içinde olmadan girdim oyuna ve ilk 2 saat gayet güzeldi. Raccoon City'nin nispeten geniş sayılabilecek bölümlerini gezebiliyor olmak hoşuma gitti. Ama sonraki 2 saatte tempoyu hızla kaybetti. Orijinal versiyonu oynamadım ama çizgisel bir oyun oynamışım gibi hissettim son 2 saatte.

Söylemeden geçemeyeceğim şey chase kısımları beni heyecanlandırmayı başardı. Platin kasmak için en yüksek zorluk eğlenceli olacak gibi duruyor.

Cevaplarınız için teşekkürler.
@Ravenholm , @FerrariFedaisi

Ben konu sahibinden cevap bekleyip duruma göre hareket edecektim ama dayanamayıp aldım. İndirimdeydi zaten.

Çok beklenti içinde olmadan girdim oyuna ve ilk 2 saat gayet güzeldi. Raccoon City'nin nispeten geniş sayılabilecek bölümlerini gezebiliyor olmak hoşuma gitti. Ama sonraki 2 saatte tempoyu hızla kaybetti. Orijinal versiyonu oynamadım ama çizgisel bir oyun oynamışım gibi hissettim son 2 saatte.

Söylemeden geçemeyeceğim şey chase kısımları beni heyecanlandırmayı başardı. Platin kasmak için en yüksek zorluk eğlenceli olacak gibi duruyor.

Cevaplarınız için teşekkürler.
@Ravenholm , @FerrariFedaisi
Yukarıda yazmıştım hocam. Oyunu geçen yıl alıp 6 kere bitirerek tüm başarılarını aldım. PS kullanıcısınız muhtemelen. Yani platin kupa aldım deyim. 3. oynayistan itibaren 1 saat ile 1 buçuk saat arası sürdüğü için çok sıkmadı beni. Fakat diğer oyunlara kıyasla gerçekten o kadar da iyi değil. Tüm kupaları alacak olsanız bile bence 100 TL etmez.

Dar ve sıkışık alanlarda geçtiği için her ne kadar sevsem de 2'yi oynamadım 3'ü oynadım. 2'yi oynamadığım halde sadece bir kaç videosuna bakarak 3'ten daha başarılı buldum. RE3 bana Revelations 2 havası verdi yukarıda arkadaşın dediği gibi çerezlik bir oyundur. 103TL de etmez.

Konsol oyuncusuysanız, RE4 eski sürümünün HD versiyonunu hatta ayrıca TR versiyonunu en sona bırakın çünkü direkt oynarsanız diğer oyunlar tat vermeyecek. Verse de aldığın hazzı sınırlandıracak. Onun için en iyi olan eski sürüm 4'ü sona bırakın.

Dar ve sıkışık alanlarda geçtiği için her ne kadar sevsem de 2'yi oynamadım 3'ü oynadım. 2'yi oynamadığım halde sadece bir kaç videosuna bakarak 3'ten daha başarılı buldum. RE3 bana Revelations 2 havası verdi yukarıda arkadaşın dediği gibi çerezlik bir oyundur. 103TL de etmez.

Konsol oyuncusuysanız, RE4 eski sürümünün HD versiyonunu hatta ayrıca TR versiyonunu en sona bırakın çünkü direkt oynarsanız diğer oyunlar tat vermeyecek. Verse de aldığın hazzı sınırlandıracak. Onun için en iyi olan eski sürüm 4'ü sona bırakın.
Revelations 2nin mekanikleri var zaten 3 remake de sağa kaçma sola kaçma ilk gördüğümde Revelations 2 den eklemişler dedim hala diyorum tamam orjinalde de dodge vardı ama zombileri itiyodun Nemesis vurduğunda tam tuşa bastığında kendi dodge luyodu

Geri
Yukarı