Resident Evil 4 remake alınır mı?

@Penetrator God orijinal oyunu sırf oynanışı için bile tercih etmem. Yoksa görsel açıdan hâla daha gideri var. Fakat oyunu zamlanmadan önce Deluxe Edition almış biri olarak diyebilirim ki 900TL'de etmez. 550 küsür TL günümüz şartlarında ederdi ama.

Beni hiçbir zaman orijinal oyunun oynanışı rahatsız etmedi bilemeyeceğim.

Beni hiçbir zaman orijinal oyunun oynanışı rahatsız etmedi bilemeyeceğim.
Alışınca akıyor fakat günümüzde o alışma noktasına kadar katlanacak insan çok yok. Gerçi ben alıştım diyorum fakat kale kısmına gelince katlanamayıp silmiştim oyunu.
Uhd sürümündeki kontroller o kadar leş ki neyseki bende uhd sürümündeki önce dvd sürümü var onu oynuyorum gamepadli Adamlar hiçbişeye ellemememiş sırf steame çıkartalım diye yapılmış oyun
Özellikle kamera kontroller insanı çok afallatıyor.

Alışınca akıyor fakat günümüzde o alışma noktasına kadar katlanacak insan çok yok. Gerçi ben alıştım diyorum fakat kale kısmına gelince katlanamayıp silmiştim oyunu.

Özellikle kamera kontroller insanı çok afallatıyor.
Tlou ya ne demeli Ulan Capcomun portuna laf ediyoz da The last of usın portu peki :D

şimdi Re 4 Remake Geldi geçti de ya beyler Benim Korktuğum şey bu kadro Re 3 remake kadrosu var ya Seperate waysi yapan kadro napacaz

Ah capcom Ah Yapıyonda o kadroya niye verdin Erteleyemezmiydin Allah Aşkına Ya serinin En güzel oyunlarından Bir oyuna ya bu must play aldı Orjinali Böyle Bir Remake yakışmaz Buna Şimdi Bunlar Yetmiyor bu kadro dlc yi yapıyor

Oyunu Oynadınız mı :D

gerçi Remake 900 tl etmez diyor Almamıştır :d Anca İzlediğini Sanıyorum :D Adamlar Puzzle Olmayan oyuna Puzzle ekleyip Ramon Salazarın Bossunu değiştirmişler Orjinalde Olduğu yerde duruyordu :D Saddlerın da Orjinale göre daha iyi formu var

Dostum laf olsun diye yorum yapıyorsun. Oyunun ücretsiz demo versiyonu yayınlandı haberin bile yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum laf olsun diye yorum yapıyorsun. Oyunun ücretsiz demo versiyonu yayınlandı haberin bile yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ücretsiz demosunun yayınlandığını senden önce Biliyorum Çünkü Tmp var Ve maid chainsaw zorluğu da var Kodlamayla da hızlıca giriyolar :D

Ücretsiz demosunun yayınlandığını senden önce Biliyorum Çünkü Tmp var Ve maid chainsaw zorluğu da var Kodlamayla da hızlıca giriyolar :D

O zaman satın almadan herkesin bu oyun hakkında tecrübe ederek fikir sahibi olabileceğini de bilmen gerekiyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı