Resident Evil 7 Biohazard CPY Tarafından Kırıldı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar 24 Ocak 2017'de Denuvo x64 ile korunan oyun 5 gün içinde kırıldı. Çok şaşırdım. En erken kırılan Denuvo'lu oyun herhalde bu oldu. Geliştirici firma adına üzüldüm. Zira oyunun satışları çok iyi gidiyordu. CPY, oyunun release sürümü yani Update 1 dahil olmayan sürümünü kırmış. Ayrıca DLC'ler de dahilmiş. Buyrun NFO resmi.

nfo-render.png

Yok artık. Abi bu adamlar ne kadar seri. İyi başarıyorlar. :D

Yani anlamadım da anlatır mısınız ? :)

Demosunu indirmiştim oyunun, tam sırada çıktı. :D

Evet.

Oyunun videolarını izleyip bitirmiştim. Ücretsizde olsa oynayasım gelmez artık. :D
Hocam o lanetlenmiş kızı gördüm odada direk alt+f4 çektim. :D Oynayamam herhalde bu oyunu ben. :D

Demosunu indirmiştim oyunun, tam sırada çıktı. :D

Hocam o lanetlenmiş kızı gördüm odada direk alt+f4 çektim. :D Oynayamam herhalde bu oyunu ben. :D
Cidden ya ben böyle oyunları oynayamıyorum. Anca videolarını izleyebiliyorum. Korkarsak video çeken kişiyle korkarız mantığı. :D

Denuvo rekoru bu galiba... CPY, adamın dibisin.... Denuvo'ya ölüm. :D

Patch 1 olsa ne yazar... :D

• Fixed an issue where saving game progress was no longer possible if the player deleted the local save file while Steam Cloud has been turned off.
  • Fixed an issue where HDR mode is turned back to ON upon app launch if the player quits the prior game session in full screen mode and with HDR set to OFF.
3DM: "Piracy will die in 2 years"

CPY: "Say that again!"

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı