Oyun Resident Evil 7 Gold Edition + Village Gold Edition 150 TL

Valla hocam ne kadar teşekkür etsem azdır size, Steam indirimlerinde pahalı geldiği için alamamıştım. Kod şimdi geldi, Steam'de etkinleştirdim.
Tekrar hatırlatayım, Hepsiburada Premium ile kodlar 141 TL'ye geliyor. Nays ile alırsanız da %10 iade gelir ve oyunlar size takriben 127 liraya gelmiş olur.
Konu sahibine tekrardan şükranlarımı sunuyorum.

Birde razer kod 100 ve 50 tllik olarak var. Ayrı bir şekilde alıp kullanabiliyormuyuz yoksa 150 tllik kod mu lazım ?
50+100 şeklinde 150 liralık kod alın ve Razer hesabınızda etkinleştirin. Ardından 32 kuruşluk farkı da profilinizden 32 kuruluşluk yükleme yapın ve oyunları satın alın.

Valla hocam ne kadar teşekkür etsem azdır size, Steam indirimlerinde pahalı geldiği için alamamıştım. Kod şimdi geldi, Steam'de etkinleştirdim.
Tekrar hatırlatayım, Hepsiburada Premium ile kodlar 141 TL'ye geliyor. Nays ile alırsanız da %10 iade gelir ve oyunlar size takriben 127 liraya gelmiş olur.
Konu sahibine tekrardan şükranlarımı sunuyorum.
Hocam bu razer kodları bir 100 lük bir 50 lik şekilde mi aldınız ? Bir yardımcı olur musunuz ?

Resident Evil oyunları bagintiliymis biz bu oyunu aldık da diger oyunları da alirsak 1 2K tutar...
RE2R ve RE3R pakedi de 150₺ oluyor hocam. Onları da aldınız mı RE4'ün orijinal hali 14₺. Yalnız geri kalanların fiyatları biraz tat kaçırabilir onlar RE4 gibi eski oyun ama RE4'ün aksine pahalı. Yalnız fiyatlandırma ne kadar garip, tekli fiyatları daha pahalı paket daha ucuz.

Oyunun önceki serileri hakkında bilgim yok. Yine de zevk verir mi? Ve hikaye bakımından kesinlikle oynanması gereken bir oyun mu? Hikaye süresi yeterli miydi?

2 oyunun kendi çapında takıldığını düşünüyorum. İllaki bağlantısı var fakat eski oyunları almayı gerektirecek kadar önemli bir şey olduğunu düşünmüyorum. Zaten 7. ve 8. oyundaki karakter diğer Resident Evil oyunlarında yok. Karakter yeni.

Geri
Yukarı