Oyun Resident Evil 7 Gold Edition + Village Gold Edition 150 TL

Az çok bu olay başka sitelerde de başıma geldi zaman zaman. Tecrübeli olarak şunu diyeyim. Oyunu geri vermek zorunda değiller. Ücret iadesi yaptıkları zaman oyunu ver diye diretemeyiz. Bunu Humble Bundle'da belki 2-3 kere yaşadım. Hatta Epic Games bile bir kere iptal edip iade yapmıştı. Ama şu da var firmadan firmaya değişir işler, Razer kod verir mi acaba? Bölgesel değil global bir sorun var çünkü. Bakalım bekleyip göreceğiz.

Screenshot_1.png

Bende de aynı sonuç.

Az çok bu olay başka sitelerde de başıma geldi zaman zaman. Tecrübeli olarak şunu diyeyim. Oyunu geri vermek zorunda değiller. Ücret iadesi yaptıkları zaman oyunu ver diye diretemeyiz. Bunu Humble Bundle'da belki 2-3 kere yaşadım. Hatta Epic Games bile bir kere iptal edip iade yapmıştı. Ama şu da var firmadan firmaya değişir işler, Razer kod verir mi acaba? Bölgesel değil global bir sorun var çünkü. Bakalım bekleyip göreceğiz.
Daha önce yaşadığınız için soruyorum:
Peki keyleri böyle satın al sonra iade alınsın olayı ne ? Ben parasını o keyin verdiysem sana o paradan sen bana o keyi vermekle yükümlüsün. Legal bir şekilde satın alım yapıyoruz sonuçta.
Ben senin yok yanlış fiyatını yok yayımcı onu bunu dediğini kabul etmem ki.
Oyun keyleri için iade çok acımasız. Bir de bu keyleri aldıktan sonra belki 3 5 ay sonra keylerin iade alınmayacağının garantisi var mı ? Sanırım o da yok.

Geri
Yukarı