Resident Evil 7 karakterler gözümün önüne geliyor

Mechanic Man

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar cuma günü okuldan eve döndüm. Resident Evil 7 izleyeyim dedim. Ve izlemeye başladım bitirdim.
Ve bitirdiğim şeyi diğer günler tekrar izledim.
Sorun şu:
Arkadaşlar Mia'nın dediği şeyler aklımda kaldı ve hep Resident Evil 7'i düşünüyorum. Hep karakterler gözümün önüne geliyor, oyunu en ince ayrıntısına kadar araştırdım.

Arkadaşlar hep Mia'nın yüzü aklıma geliyor ve Ethan'a söylediği sözler.
Arkadaşlar bu durum neden kaynaklanıyor?
Bir de hep içimden Mia'ya bakmak geliyor.
Arkadaşlar cuma günü okuldan eve döndüm. Resident Evil 7 izleyeyim dedim. Ve izlemeye başladım bitirdim.
Sorun şu:
Arkadaşlar Mia'nın dediği şeyler aklımda kaldı ve hep Resident Evil 7'i düşünüyorum. Hep karakterler gözümün önüne geliyor, oyunu en ince ayrıntısına kadar araştırdım.

Yardım edecek yok mu?
Sorun şu:

Yardım edecek yok mu?

Son düzenleme:
Sanırım etkisinde kalmışsınız, ne olduğunu bilmiyorum ama bazı şeyler beyinde kalıp düşünecek şey bulamayınca otomatik olarak aklına bunu getirir ve bu karadelikten çıkamazsın. Farklı şeyler yapmaya zorla kendini. Sadece 3 4 gün içinde eski haline dönersin.

Sanırım etkisinde kalmışsınız, ne olduğunu bilmiyorum ama bazı şeyler beyinde kalıp düşünecek şey bulamayınca otomatik olarak aklına bunu getirir ve bu karadelikten çıkamazsın. Farklı şeyler yapmaya zorla kendini. Sadece 3 4 gün içinde eski haline dönersin.
Evet büyük ihtimalle etkisinde kaldınız
Bana da aynı durum The Forest adlı bir oyun üzerinden olmuştu ama bir süre sonra kendiliğinden geçti. Büyük ihtimalle sizde de aynı durum var.

Son düzenleme:
@370423 ve @eyemdiSt gerçekten ilginç bir durum.
Ahmet hocam sizde de tekrar The Forest'a bakma isteği duymuşmuydunuz.

Benim içimden Resident Evil 7'e bakma isteği geliyor sizce bakmalımıyım.

Deneyeceğim.
Film'de olmaz başka şeyde olmaz bir de olsa olsa Resident Evil 7'de olur şansa bak.😀
Evet ben de etkisinde kalmama rağmen iki de bir The Forest videoları izliyordum hazır şu sıralar Easter Gamers, Tamer Yeşildağ, Fedupsamania gibi muhteşem bir ekip kurulmuşken 😀. Ama sonra bende de daha fazla izleme isteği kalmadı.

Geri
Yukarı