Resident Evil 8 GTX 1050 ile oynanır mı?

Dyflinn

Hectopat
Yer
Sandalye
Daha fazla  
Merhabalar

Ne zamandan beri RE 8 oynayasım var ama sistem gereksinimlerini girdiğim zaman ekran kartını en az 1050 Ti istiyor ama izlediğim videolarda GTX 1050 30-45 arası bir FPS alınıyor. Minimum GTX 1050 Ti isteyen bir oyunun GTX 1050 ile 30-45 arası bir FPS alması normal mi? 1050 oynatmadığı için üzülmüştüm ama oynatıyordur umarım.

1621003140622.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
1050 Ti ile oynadım ortalama 50-60 FPS. Ama bazı yerlerde 20'ye kadar düştüğü oluyor. Düşük FPS oynamaya alışıksanız denemeye değer bir oyun.

Resident Evil önceki serilerinde oynadığım kadarıyla aşırı hızlı bir oyun değil. Söylediğiniz değerlerde tatmin edici oyun deneyimi sunacaktır. Hiç olmazsa iade edersiniz.
Benim şaşırdığım konu grafik açısından o kadar da büyük bir geliştirme olmadı. RE 7 de 40-50 FPS arası aldım. Ne oldu da bir anda 1050 TI ister oldu anlamadım.
@Dyflinn, videodaki 1050, mobil 1050. Kullandığınız model masaüstü 1050'yse videodaki değerlerden %15-17 daha fazla performans elde etmeniz olası.
Bende de laptop var zaten.

30 FPS ile AAA oyunları oynamaya alıştım artık. 30-35 arası verse yeter benim için. Cyberpunk 25-35 FPS arası bitirdim.

İnsanın gözü alışıyor bir süre sonra, sıkıntı olmuyor. Resident Evil serisi de hareketli bir seri olmadığı için bu değerlerde oynanabilir.

Benim şaşırdığım konu grafik açısından o kadar da büyük bir geliştirme olmadı. RE 7 de 40-50 FPS arası aldım. Ne oldu da bir anda 1050 TI ister oldu anlamadım.

Bende de laptop var zaten.
Genel olarak optimizasyonu tutturamaynca sistemi yüksek olarak açıklıyorlar. Benim görüşüm bu yönde hocam.

Geri
Yukarı