Resident Evil serisine nasıl başlanır?

CypIosh

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Resident Evil serisine başlamak istiyorum, Resident Evil Village'i gördükten sonra o oradaki bazı bilgiler eski oyunlara dayanıyor ve bunu çözmek için başlamak istiyorum, hangi oyunla başlamalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:

Arkadaşlar merhaba. Resident Evil serisine başlamak istiyorum, Resident Evil Village'i gördükten sonra o oradaki bazı bilgiler eski oyunlara dayanıyor ve bunu çözmek için başlamak istiyorum, hangi oyunla başlamalıyım?

Resident Evil Village'in öncesi için 7.oyunu oynamanız yeterli olduğunu düşünüyorum.

Hocam Village'ye başlayacaksanız ondan önce RE 7'e başlamanız gerekir ama seriye başlayacak iseniz @Alfred Lafonde Hocam yardımcı olur.

Hocam Village'ye başlayacaksanız ondan önce RE 7'e başlamanız gerekir ama seriye başlayacak iseniz @Alfred Lafonde Hocam yardımcı olur.
Kusura bakmayın, yazamadım.

Eğer Village oynayacaksan kesinlikle 7. oyunu oynaman lazım. Eğer seriye komple başlamak istiyorsan, seriyi 1, 0, 2, 3, 4 sırasıyla ya da 0, 1, 2, 3, 4 olarak oynayın. Resident Evil serisinin korku atmosferini seviyorsanız 5 ve 6. oyuna bulaşmayın. Çünkü aksiyon tabanlı oyunlar. Bu arada Resident Evil 0, Resident Evil 1'in öncesini anlatıyor.

Geri
Yukarı