Resident Evil serisine Resident Evil 2'den başlasam anlar mıyım?

@SEFABRUZZI

Oyunun sonunda gizli sahne var. O sahne de araca birisi yaklaşıyor, uzaktan anlaşılmıyor. Birisi o görseli alıp, düzenleme yapmış. Yani çeşitli programlar ile yakınlaştırmış ve Ethan olduğu iddia ediliyor.

@YigitElcin

Sözüm sana değil. Genel olarak konuşuyorum. Bu işin artık spoilerlık durumu kalmadı. Oyunlar çıktığı gibi bir sürü yayıncı oynuyor ve binlerce kişi izliyor. Kimse kusura bakmasın ama ben spoiler yemek istemiyorum diyenlere hiç bir zaman inanmadım.

Son düzenleme:
@SEFABRUZZI

Oyunun sonunda gizli sahne var. O sahne de araca birisi yaklaşıyor, uzaktan anlaşılmıyor. Birisi o görseli alıp, düzenleme yapmış. Yani çeşitli programlar ile yakınlaştırmış ve Ethan olduğu iddia ediliyor.

@YigitElcin

Sözüm sana değil. Genel olarak konuşuyorum. Bu işin artık spoilerlık durumu kalmadı. Oyunlar çıktığı gibi bir sürü yayıncı oynuyor ve binlerce kişi izliyor. Kimse kusura bakmasın ama ben spoiler yemek istemiyorum diyenlere hiçbir zaman inanmadım.
Bilerek neden spoiler yemek isteyimki? İlk cümlesini okudum zaten. Gerisini iyi ki okumadım fotoğraftaki yazıdan bahsediyorum.

Dosya Ekleri

• 1621442877187.png
    1621442877187.png
    25,3 KB · Görüntüleme: 38
Re Zero ve RE1'in hikayelerini dinleyin.

RE2 ve RE3 Remake'lerini oynayın.

RE4'ün Remake'i ise Capcom için bir sonraki hedef o yüzden onu atlayın. PC portu felaket PC harici bir konsolda oynayacaksanız, oynayın o zaman sıkıntı olmaz.

RE5 ve RE6 hikayelerini dinleyip geçin seriden soğumanıza sebep olurlar oynarsanız.

Sonra da RE7 ve RE8'i de bitirip -oynamadıysanız- RE4 Remake'i bekleyin.

Kısaca hikayelerini dinleyebileceğim bildiğin kanal veya site var mı?

@YigitElcin

Resident Evil 4'ü basit bir gamepad ile oynayın. Oynamadan ölmeyin derim büyük kayıp. Önce hikayesini buyrun Türke altyazılı izleyin sonra zaten oynamak isteyeceksiniz. Tüm oyunlarını oynamış biri olarak 4 bambaşka bir boyutta dönemine göre çok üst düzey bir oyundur.

Son çıkan Village'deki bazı ses kalıplarından tut kayıt sistemine kadar çoğu şeyi 4'den almışlar ki az da olsa o eski özlem gitsin diye.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam 7-8 aynı hikayeye bağlı ve diğerlerine göre çok daha iyi.

8'in sonunda ethan öldü ve rose ile ilgili önemli sahneler gösterildi. Büyük ihtimal 9'da aynı hikayenin devamı olacaktır rose ile birlikte. Ama sürpriz dolu bir seridir residen evil; belki Duke ile belki mia ile belki de ethan ile devam edebilir :D

Re serisinin tüm oyunları birbiriyle bağlantılı mı daha önce hiç oynamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı