Resident Evil serisine zam gelebilir

594046

Centipat
Selam, yarın bahar indirimleri bitecek ve Resident Evil serileri benim tahminimce patlayacak, yani zam gelecek. Benim diyeceğim şu ki, almayan kalmasın! Durumu müsait olan herkes istediği Resident Evil oyunlarını şimdi almalı. Söylüyorum, (benim tahminimce yüksek ihtimal). Sizin de düşüncelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Village oyununa zam gelir ama diğerlerine gelir mi bilmem.
Village gizli zam dışında diğerlerine ciddi zam gelmişti zaten. Village'e bir tane daha zam gelebilir. Onun dışında zam geleceğini düşünmüyorum.
Ben Village oyununu çok istiyordum indirimde almıştım hazır alıyorum dedim hikaye bağlantılı olduğundan Biohazard oyununu da aldım onun dışında belki Resident Evil 4 Remake çıkacak ileri tarihlerde indirime falan girerse alırım.

Tek zam gelmeyen RE: Village ve orijinal RE4 herhalde. Onun da fiyatı 13₺. Fırsatınız varken alın bence.
Benim de aklıma yattı aslında. RE4 oyununun orijinal 2005 halini de alayım pahalı değil zaten.

Tek zam gelmeyen RE: Village ve orijinal RE4 herhalde. Onun da fiyatı 13₺. Fırsatınız varken alın bence.
RE Village global fiyatı 60 dolardan 40 dolara düşürülüp Türkiye fiyatı değişmemişti gizli zam ama diğer oyunlar arasında ucuz kalıyor bayağı tekrar zam gelebilir. RE4 normal kesinlikle alınmalı zam gelmeyen bir de re revelations 2 var ona da bakılabilir bayağı ucuz 24 TL'ydi galiba.

RE Village global fiyatı 60 dolardan 40 dolara düşürülüp Türkiye fiyatı değişmemişti gizli zam ama diğer oyunlar arasında ucuz kalıyor bayağı tekrar zam gelebilir. RE4 normal kesinlikle alınmalı zam gelmeyen bir de re revelations 2 var ona da bakılabilir bayağı ucuz 24 TL'ydi galiba.
Sadece 4'ü alsam yeterli. Bir de ilerleyen tarihlerde Resident Evil 4 Remake versiyonuna indirim gelirse bakılabilir. Onun dışında pahalı bayağı.

Arkadaşlar RE: 4 orijinal versiyonunu an itibariyle kütüphaneme atmış bulunmaktayım. Sizin tavsiyeniz sonucunda benim de almak kafama yattı, iyi oldu. Teşekkür ederim.

Son düzenleme:
O gizli zammın üstüne bir zam daha gelir. Yanlış hatırlamıyorsam RE2 ve 3'de 40 dolar fakat 403TL.

RE Village gizli zammı saymazsak fiyatı artmayan tek oyundu. O da 403TL olur. Başka zam gelmesi bence biraz zor bir ihtimal.

Resident Evil 7'ye ne diyorsunuz şimdi alıp almamakta kararsızım gelecekte zamlanır mı?

Revelations 2 oynamak için 1'in hikayesi önemli mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı