Resident Evil Village ile ilgili yorumlarınız

Her seferinde orası burası kopup geri takması dışında gayet güzel. Biri gelir kolunu keser first aid ile yapıştırır, diğeri gelir bacağını keser yine aynısı. Ulan o kaslar nasıl tamı tamına yerlerine oturuyor? 7'de de 8'de de Ethan bir ballı. Bölünerek mi ürüyorsun yavrum sen?
Belki eveline'nin laneti ethan'a bulaşmıştır. Jack Baker'ın ölüp ölüp dirilmesi gibi. :)

Ağabeyciğim şu parmaklardan ne istiyorsunuz anlamadım. Ethan abimizin parmaklar gidince oyundan soğudum. Outlast 1 ve Resident Evil 8 bence parmak hastası. Ne istiyorsunuz parmaklardan.

Şu evin babasından kaçarken bir koparmıştı 1 kere kolunu bir kere bacağını sanırım.
Mianın elektrikli testere ile kestiğini mi diyorsunuz ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunun demosunu indirip oynadım ancak şöyle bir şey oldu. Oyunu açıyorum ve mouse (Logitech G603) en düşük dpi ayarına geçiyor otomatik olarak. Ardından üstünde ki tuşla normal bir ayara getiriyorum ancak bu sefer oyundan çıkınca masaüstünde mouse yine saçma sapan davranmaya başlıyor. Demo nedeniyle mi oldu acaba anlamadım. Oyunu almak istiyorum ama yine aynı şey olursa diye endişeliyim açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı