Resident Evil Village ile ilgili yorumlarınız

Dimitrescu ve asıldığımız sahnedeki ortada duran sinekli hatun çok güzel

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam hevesinizi kursağınızda bırakmak istemem ama, o kızların üçüde insan değil. İnsan görünümünde bir ordu sinek.

Korkuyu azaltmışlar daha çok aksiyon ve hikayeye önem vermişler gibi.
Neden girmişler o işe anlayamadım. Tamam belli bir can yenileme sistemi ve eşyası olacak ama kesik eli yapıştırmak nedir? :)

Evet geri tepmeleri hiç yok. Hasar alıp almadıklarını da pek anlayamıyoruz aslında.
Onun da mantıklı cevabı var. Küf sayesinde iyileşme sağlanıyormuş.

Hayatımda çok fazla oynamadım fakat ne eski oyunların aksiyonu ne 7'deki gibi korku var. Amaçları ne anlamadım. Hikayeyi tam bilmiyorum fakat tüm oyun loot yap kurt adam öldür sonra silahını geliştir olarak devam etti. Hikayenin normal RE'ler ile alakası yok bu arada.

Korkuyu azaltmışlar daha çok aksiyon ve hikayeye önem vermişler gibi.

Onun da mantıklı cevabı var. Küf sayesinde iyileşme sağlanıyormuş.
Demek istediğim üstüne su dökerek yapıştırması. Yani tamam eli yapıştıralım ama o suyun ne katkısı var bize? Zaten ölüyüz. ^^

Oyunun tamamını izledim. İzlediğim kanal Hard zorlukta oynadı. Fabrika kısmından sonrası çok kötü. Oyunun öncesindeki estetik yok. Kırmızı noktalara ateş etmeye dönmüş. Hayal kırıklığı oldu, çok güzel başlamıştı.

Geri
Yukarı