Resident Evil Village neden kısaydı?

En son sahnede Ethan'ın kızı araba ile giderken biri var diyorlar hatta Ethan ile de uyuşuyormuş büyüklüğü, Ethan ölmemiş olabilir diyenler var o yüzden. Sonuçta virüs onda da varsa sürekli yenileniyor bence de ölmemiş olabilir.
Gelecek oyun hakkında söylentiler var mı?

Az ama öz bir oyun olmuş. Biraz daha uzatsalar oyun saçmalayabilirdi tadında bırakılmış.

En son sahnede Ethan'ın kızı araba ile giderken biri var diyorlar hatta Ethan ile de uyuşuyormuş büyüklüğü, Ethan ölmemiş olabilir diyenler var o yüzden. Sonuçta virüs onda da varsa sürekli yenileniyor bence de ölmemiş olabilir.
Doğru, o.
Az ama öz bir oyun olmuş. Biraz daha uzatsalar oyun saçmalayabilirdi tadında bırakılmış.
Bende öyle düşünüyorum, oyun harika ama bitti diye üzülmedim değil yani.

en son sahnede Ethan'ın kızı araba ile giderken biri var diyorlar hatta ethan ile de uyuşuyormuş büyüklüğü, ethan ölmemiş olabilir diyenler var o yüzden. Sonuçta virüs onda da varsa sürekli yenileniyor bence de ölmemiş olabilir.

Benim anlamadığım diğer canavarlarda küf değil miydi onlarda kendini yenileyemiyor mu? Yoksa yenileme sadece Ethan'ın bir özelliği mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunlara bu kadar uğraşıp neden bu kadar az hikaye ekliyorlar ki? Zaten yapmışsın mekaniklerini falan ekle biraz hikaye yani.

Ben oynadığım da sadece 2 opsiyonel yan görev yapmıştım, oyuncunun başını ağırıtmıyorlar.

Geri
Yukarı