Resident Evil Village neden kısaydı?

Ya oyunun süresinin uzun olmasını istiyoruz bu size niye bu kadar dokunuyor?
Bu sefer gereksiz uzatmışsınız diye ağlaycaksınız çünkü. Doom Eternal'ın son 3 saati eziyet geldi. Hiçbir mekanik eklenmedi dümdüz şeytan kestim. Eternal 15 yerine 12 saat olsaydı 10/9 mükemmel bir oyun olurdu ama gereksiz uzattıkları için olmadı. Her şeyi tadında bırakmak lazım. Doyumsuz olmayın. Half-Life 20 saat olsa 20 saat 10 tane silahla boş canavar öldürür müsünüz? Veya Mafia'da 30 saat 40 saat mafya işi yapar mısınız? Yapamazsınız, çünkü içerik bittiği halde oyun bitmezse sıkılırsınız.

Oyun süresinin uzaması için 100 saat zombi mi avlamak gerek? Dünya kadar oyuna para öde oyun 8 saatte bitsin.
60 birime 10 saat ortalam oynanış süresi gayet yeterli. Yüksek zorlukları deneyebilirsiniz, oyunu bitirdikten sonra açılan sınırsız mermili silahlarla beraber istediğiniz kadar tekrar tekrar oynayabilirsiniz.
Resident Evil oyunları zaten kısa? Yani bü tür bir oyunun zaten kısa olması gerekiyor. 100 saat falan sürse ne anlatacak? RPG bir oyun değil. Önemli olan o sürenin doluluğudur.
Türkler Metin2'den alışmış 100 saat boş npc kesmeye, anlamıyorlar hocam.

Fiyatından dolayı uzun olmasını istiyor olabileceklerini düşünüyorum ancak dediğiniz gibi uzun olması oyunu daha kötü yapacaktır aynı görevler yaparak sıradan bir Ubisoft oyunu gibi olması daha kötü olurdu bence. Oyun bu hali ile bu yılın ilk yarısında çıkan en iyi oyunlardan biri.

Fiyatından dolayı uzun olmasını istiyor olabileceklerini düşünüyorum ancak dediğiniz gibi uzun olması oyunu daha kötü yapacaktır aynı görevler yaparak sıradan bir Ubisoft oyunu gibi olması daha kötü olurdu bence. Oyun bu hali ile bu yılın ilk yarısında çıkan en iyi oyunlardan biri.

O yüzden insanları memnun etmek mümkün değildir.

Yeni konular

Geri
Yukarı