Resident Evil Village neden kısaydı?

Neyse anlamak istemiyorsunuz sanırım bu son yorumum. Sen kapalı dünya gerilim korku oyunu ile açık dünya aksiyon oyunlarını birbirleriyle kıyaslayıp neden oynanış süreleri aynı değil diye şikayet ediyorsun oynadığın oyunların türlerine bir bak ve ayrıca RPG oyunlar bile sadece ana hikaye odaklı gidilirse kısa sürüyorlar. Oynanış sürelerinin uzun olması açık dünyasının gezilebilir olması ve yan etkinlikleridir. Bu kadar şikayet edecekseniz Resident Evil serisi size göre değildir almayın olur biter.

Resident Evil serisini satın almadım. Sen saydığım iki oyuna 550 TL ödeyerek satın alıyorsun 1 günde bir oyun. Diğer 1 günde diğer oyun bitiyor. Bende diyorum. Bu oyunlar bu fiyatı hak etmiyor. Sana diyorum ki eskiden re revalatıon bile daha uzun bir oyundu. Bunun haricindede sana başka tarz daha ucuz iki oyun sunuyorum. Bu oyunlar bu yeni çıkan oyunlardan daha iyi daha oyun gibi oyun diyorum. Sen diyorsunki re serisi re serisi ben ne diyeyim dostum. Para senin zaman senin. RE Village alana kadar gider japonların GTA'sı final fantasy 15 alırım daha iyi.

Resident Evil serisini satın almadım. Sen saydığım iki oyuna 550 TL ödeyerek satın alıyorsun 1 günde bir oyun. Diğer 1 günde diğer oyun bitiyor. Bende diyorum. Bu oyunlar bu fiyatı hak etmiyor. Sana diyorum ki eskiden re revalatıon bile daha uzun bir oyundu. Bunun haricindede sana başka tarz daha ucuz iki oyun sunuyorum. Bu oyunlar bu yeni çıkan oyunlardan daha iyi daha oyun gibi oyun diyorum. Sen diyorsunki re serisi re serisi ben ne diyeyim dostum. Para senin zaman senin. RE Village alana kadar gider japonların GTA'sı final fantasy 15 alırım daha iyi.

Final fantasy gibi bir RPG oyunu ile RE Village karşılaştırması yapmak çok saçma. İki oyunun toplam 550 TL olması firmanın sorunu değil, ülkenin sorunu.

Tamam ama bu firmayı bağlamaz. Bir ülkede 60 euro 600 lira yapıyorsa capcom ne yapsın?

Capcom bir şey yapmıyor zaten oyun yapmıyor bir şey yapmasına ihtiyaç yok bence. Bu fiyata çok daha iyi oyunlar ülkemizde satın alınabilir. Bu final fantasy olmuş RDR2 olmuş. Başka örneklerde olabilir. Herkesin oyun düşünce ve para harcama mantalitesi farklı.

Capcom bir şey yapmıyor zaten oyun yapmıyor bir şey yapmasına ihtiyaç yok bence. Bu fiyata çok daha iyi oyunlar ülkemizde satın alınabilir. Bu final fantasy olmuş RDR2 olmuş. Başka örneklerde olabilir. Herkesin oyun düşünce ve para harcama mantalitesi farklı.

Evet farklı. Zaten o yüzden anlatmaya çalışıyorum kimi village ister kimi RDR.

En son sahnede Ethan'ın kızı araba ile giderken biri var diyorlar hatta Ethan ile de uyuşuyormuş büyüklüğü, Ethan ölmemiş olabilir diyenler var o yüzden. Sonuçta virüs onda da varsa sürekli yenileniyor bence de ölmemiş olabilir.
Slippy Slides adlı YouTube kanalında Resident Evil 8'in videosunu izlersen soruna cevap bulabilirsin. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı