Resident Evil Village'ı arkadaşıma hediye edemiyorum

audreliuS

Hectopat
Oyun ön siparişten bildiğim kadarıyla çıktı ancak oyunu arkadaşıma hediye edemiyorum, hediye etmeye çalıştığımda görseldeki uyarıyı alıyorum. Daha önce ön siparişte olan ya da ön siparişten çıkan bir oyunu satın almadım ve hediye etmedim. Bu konu hakkında sizlerin yardımına ihtiyacım var.

indir.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an oyun Resident Evil Re:Verse ile beraber satılıyor, yani tek başına satılmıyor. Ondan dolayı sistem bu ikili paketi kişiye göre özelleştirilmiş paket olarak tanımlıyor. Belki ileride bu sorunu çözerler veya tek başına satmaya başlarlar.

Oyun ön siparişten bildiğim kadarıyla çıktı ancak oyunu arkadaşıma hediye edemiyorum, hediye etmeye çalıştığımda görseldeki uyarıyı alıyorum. Daha önce ön siparişte olan ya da ön siparişten çıkan bir oyunu satın almadım ve hediye etmedim. Bu konu hakkında sizlerin yardımına ihtiyacım var.

Eki Görüntüle 1012294

Vallahi kardeş ben oyunfordan alacağım 250TL şu an, indirim bitmeden yetişirsen alıp arkadaşına direk verebilirsin.

Söylediğiniz şekilde maalesef yapamıyorum, steam hesabımda bakiye var steamden atmam gerekiyor. Başka bir yolu var mıdır?
Sizin için kişiselleştirilmiş. Başka bir hesap açın, arkadaşınıza kodunuzu verin ve oyunu öyle atmayı deneyin.
Arkadaşıma vermem gereken kod arkadaş ekleme kodundan bahsediyorsunuz anladığım kadarıyla, yeni bir hesap açtığımda o hesaptan gönderebilecek miyim yani o kısmını anlayamadım.

Maalesef yukarıda arkadaşın dediği gibi 2 paket olduğu için izin vermiyor.

Re: Verse içeren paket haricinde diğer paketlerini hediye gönderebiliyorum ama Re: Verse kişiselleştirilmiş olduğu için gönderemiyorum. Üzücü oldu bu bir tık, Steam bakiyemi 2 gün önce yüklemiştim oyun alırım diye artan bakiye ile de arkadaşıma RE Village hediye edecektim ancak bu sorunla karşılaştım. Bu bakiyeli cüzdan kodları ile almıştım tekrar cüzdan koduna destek üzerinden vesaire çevirebiliyor muyum?

Steam Desteğe yazın, belki verirler bakiyeyi. Arkadaşınıza kod verirsiniz.

Peki gün içerisinde çözüme ulaşır mı? Arkadaşım aynı zamanda ben gönderir göndermez indirmeye başlayıp yayında oynamak istiyor, o yüzden bir an önce çözüm bulmaya çalışıyorum ya da en kötü bir 50 lira çıkartıp Deluxe Edition hediye edeceğim 279 TL olan paketi hariç diğer paketleri hediye edebiliyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı