Resmi Gazete'de yayımlandı | Taahhüt edilen internet hızı sağlanmazsa cezasız fesih yapılabilecek

@LeonS.Kennedy, 24 ay taahhüt yapabilir ancak ilk 12 ay içerisinde feshederseniz ücret ödemeniz gerekir, sonraki 12 ay için feshedildiğinde ücret alınmaz deniyor. Ancak farklı bir şekilde o ücreti alıyorlar, demek istediğim o.

@LeonS.Kennedy, 24 ay taahhüt yapabilir ancak ilk 12 ay içerisinde feshederseniz ücret ödemeniz gerekir, sonraki 12 ay için feshedildiğinde ücret alınmaz deniyor. Ancak farklı bir şekilde o ücreti alıyorlar, demek istediğim o.
Kaç ay taahhütüdümüz kaldı nereden öğrenebiliriz?

Kısaca sömürü düzenini kurmuşlar.
Maalesef, hak hukuk bilmeyen adamların bunu tanıyacağını sanmıyorum. BTK bile bunlara karşı sessiz kalıyor, bizim bilmediğimiz şeyler dönüyor arkada.

50Mbps internetim var fakat her site farklı sonuç gösteriyor.
Not: Wi-Fi'den bağlanıyorum.
İptal ettirmem için makul bir gerekçe mi şimdi bu, yoksa normal mi bu değerler?

Eki Görüntüle 1273632

Eki Görüntüle 1273633

Eki Görüntüle 1273634

Sözleşmeyi nereden görebiliriz?

Öyle yapacaklar zaten, Türkiye'de yaşıyorsun :D
Neymiş; Türk Telekom hattım var diye mobil veri açmadığım halde aşmışım interneti, 15TL eklenmiş faturaya :D
Normal değerler. Fast.com yurt dışı sunucusu olduğu için düşük çıkması normal. Kablosuz içinde iyi değerler.

Maalesef, hak hukuk bilmeyen adamların bunu tanıyacağını sanmıyorum. BTK bile bunlara karşı sessiz kalıyor, bizim bilmediğimiz şeyler dönüyor arkada.

Türktelekomun yönetim kurulu üyesi Btk başkanı hocam daha ne olsun, adamlar istediği gibi at koşturabiliyorlar...

Geri
Yukarı