Advertisement
Bu makalemde, sizlere Kaspersky'ın kendi sitesinden, kendi hizmeti olarak resmi bir şekilde, Kaspersky Total Security 90 günlük lisans almayı göstereceğim.

Bu işlem legal olaylar ile alakası yoktur Kaspersky sitesinde belirtmiş durumda. Bazı arkadaşlarımız Kaspersky promosyonlarını takip etmediği için bilmiyor.


Kaspersky Total Security nedir?

Kaspersky Total Security: Bilgisayarınızı zararlı yazılımlardan koruyan, webde güvenli işlemler yaptıran bir yazılımdır. Çocuk koruması da bulunuyor.


Kaspersky Total Security nereden indirilir?

Kaspersky'ın kendi sitesinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.


Kaspersky'ı kurduktan sonra ne yapacağım?
Kaspersky'a çift tıklıyoruz ve açıyoruz. Karşımız da bizden lisans isteyecek Kaspersky'ın sitesinde göstermiş olduğu Lisans'ı buraya yapıştırıyoruz.

1616265120889.pngLisans kodum nerede?

Kaspersky'ın sitesinde promosyon olarak lisans anahtarı önünüze çıkacak fakat uğraşmamanız için lisans anahtarını buraya paylaşıyorum.

3M3K9-5R92S-ZDH5Y-NA944

Lisans'ı nasıl aktif edeceğim?
Verdiğim lisans kodunu kopyalayıp yapıştırıyorsunuz ve etkinleştir kısmına basıyoruz ondan sonra lisansınız aktif olacak ve 90 gün sürenin tadını çıkarabilirsiniz.

1616264762268.png


Ve gördüğünüz gibi lisansımız geldi, hiçbir illegal işlem yapmadan tamamen Kaspersky'ın bize ücretsiz sunmuş olduğu şekilde aktif hale getirdik. Her bir promosyonda sizlere haber vereceğim.

7 Nisan 2021: Lisans hâlâ çalışıyor ve birkaç gün önce tekrar denedim, tekrar çalışıyor. Ne zaman biterse o zaman bilgilendirme yapacağım. İsteyenler şimdilik yapabilir. Önemli olan nokta, Kaspersky'ı size verdiğim link kısmından indirmeniz gerekiyor. Onun harici çalışmıyor.

Güncelleme: Lisans %100 çalışıyor, denenmiştir. 22.05.2022.
 
Son düzenleyen: Moderatör:
KS
KS
Prime999

Prime999

Kilopat
Katılım
31 Aralık 2020
Mesajlar
7.536
Makaleler
6
Çözümler
82
Yer
Osmaniye, Türkiye
Kusura bakmayın ISS değiştiğimden ve Revo ile tamamen eski programı temizlediğim için aktif olur sanmıştım. Evet aktifleştirmiştim.

Ondan olabilir. Konuyu incelerseniz, daha önceden deneme sürümü aktifleştirenler çalıştıramıyor. Ama lisansın süresi bitmiş olabilir. Ben daha önce kullandığım için, emin olamıyorum :(
 
Katılım
5 Mayıs 2021
Mesajlar
1.583
Çözümler
7
Hala bu etkinleştirme kodunu kullanabiliyor muyuz?
Ondan olabilir. Konuyu incelerseniz, daha önceden deneme sürümü aktifleştirenler çalıştıramıyor. Ama lisansın süresi bitmiş olabilir. Ben daha önce kullandığım için, emin olamıyorum :(
:(. Ben daha önceden 30 günlük deneme sürümünü kullanmıştım. O yüzden ben yararlanamayacağım sanırım.
 
Son düzenleme:
Yukarı