Bu makalemde, sizlere Kaspersky'ın kendi sitesinden, kendi hizmeti olarak resmi bir şekilde, Kaspersky Total Security 90 günlük lisans almayı göstereceğim.

Bu işlem legal olaylar ile alakası yoktur Kaspersky sitesinde belirtmiş durumda. Bazı arkadaşlarımız Kaspersky promosyonlarını takip etmediği için bilmiyor.


Kaspersky Total Security nedir?

Kaspersky Total Security: Bilgisayarınızı zararlı yazılımlardan koruyan, webde güvenli işlemler yaptıran bir yazılımdır. Çocuk koruması da bulunuyor.


Kaspersky Total Security nereden indirilir?

Kaspersky'ın kendi sitesinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.


Kaspersky'ı kurduktan sonra ne yapacağım?
Kaspersky'a çift tıklıyoruz ve açıyoruz. Karşımız da bizden lisans isteyecek Kaspersky'ın sitesinde göstermiş olduğu Lisans'ı buraya yapıştırıyoruz.

1616265120889.pngLisans kodum nerede?

Kaspersky'ın sitesinde promosyon olarak lisans anahtarı önünüze çıkacak fakat uğraşmamanız için lisans anahtarını buraya paylaşıyorum.

3M3K9-5R92S-ZDH5Y-NA944

Lisans'ı nasıl aktif edeceğim?
Verdiğim lisans kodunu kopyalayıp yapıştırıyorsunuz ve etkinleştir kısmına basıyoruz ondan sonra lisansınız aktif olacak ve 90 gün sürenin tadını çıkarabilirsiniz.

1616264762268.png


Ve gördüğünüz gibi lisansımız geldi, hiçbir illegal işlem yapmadan tamamen Kaspersky'ın bize ücretsiz sunmuş olduğu şekilde aktif hale getirdik. Her bir promosyonda sizlere haber vereceğim.

7 Nisan 2021: Lisans hâlâ çalışıyor ve birkaç gün önce tekrar denedim, tekrar çalışıyor. Ne zaman biterse o zaman bilgilendirme yapacağım. İsteyenler şimdilik yapabilir. Önemli olan nokta, Kaspersky'ı size verdiğim link kısmından indirmeniz gerekiyor. Onun harici çalışmıyor.

Güncelleme: Lisans %100 çalışıyor, denenmiştir. 3.07.2022.
 
Son düzenleyen: Moderatör:
KS
KS
Prime777

Prime777

Megapat
Katılım
31 Aralık 2020
Mesajlar
10.140
Makaleler
16
Çözümler
142
Yer
Osmaniye, Türkiye
@Mehmet. T format atıp tekrar kullanmanız gerekli diye biliyorum. Lisans bittikten sonra Revo Uninstaller ile lisans bilgilerini kaydetmeden silin. Geri yüklediğiniz zaman farklı Kaspersky hesabı ile lisansı girin.
 
Son düzenleme:

Demonce

Decipat
Katılım
14 Eylül 2020
Mesajlar
534
Makaleler
1
Çözümler
10
Uzun zamandır Defender kullanıyorum dikkatli bir kullanıcıyım. Kaspersky geçmek mantıklı mı ? Hangisi daha az ram kullanıyor.
 

InternetciMen

Hectopat
Katılım
10 Mart 2020
Mesajlar
4.295
Makaleler
2
Çözümler
67
Yer
Ankara, Çankaya
Uzun zamandır Defender kullanıyorum dikkatli bir kullanıcıyım. Kaspersky geçmek mantıklı mı? Hangisi daha az RAM kullanıyor.

Evet, Kaspersky daha az RAM kullanıyor. Alternatif olarak Norton da var konu içinde RAM kullanımını attım.
 

Demonce

Decipat
Katılım
14 Eylül 2020
Mesajlar
534
Makaleler
1
Çözümler
10
Evet, Kaspersky daha az RAM kullanıyor. Alternatif olarak Norton da var konu içinde RAM kullanımını attım.
Hocam az önce sizin konunuzdan yazdım buraya site pek güvenilir gelmedi. Kaspersky indireceğim sanırım teşekkürler yine de.
 
Yukarı