Resmi Kurumlarda Küpe Takmak

Escaloff

Kilopat
Yer
İzmir/Edirne
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522523673
Yeni yılda Belediye'nin mülakatına gireceğim ve sol kulağımda 2 tane küpe var. Mülakatta negatif bir etkisi olur mu? Ona göre çıkartmayı planlıyorum.

Yeni yılda Belediye'nin mülakatına gireceğim ve sol kulağımda 2 tane küpe var. Mülakatta negatif bir etkisi olur mu? Ona göre çıkartmayı planlıyorum.
Bence çıkarmanı öneririm sonuçta Belediye'ye işe gireceksin. Karşılarında kötü bir imaj çizebilirsin.

Eger hanimsan sorun olacagini sanmiyorum, eger kupeler kulagin ust kismina takilan piercing tarzinda degilse.

Cok aykiri bir goruntu olmadigi surece bence sorun etmezler, goruyorum ben bir suru kupeli memur.

Erkeksen her turlu uyuzluk yapabilirler, ben olsam takmazdim. Ise kabul edildikten sonra da ara sira takip nabiz kontrolu yapardim : )

Çıkarın. Yargılamıyorum ama iş hayatında kimse ''züppe'' gibi görünen birini almak istemez. Yanlış anlaşılmasın size ''züppe'' demiyorum. Öyle algılanabilir, diyorum. Zaten elemeye bahane arıyorlar. Beni olanın polis olamaması gibi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı