Responsiv divler iç içe girdi

Fuzii

Hectopat
Responsive site yaptım. Dosyalar düzgün çalışıyordu fakat sonradan divler iç içe girdi, sorun ne olabilir? Sağ tık incele yapıp dimensions responsive tarafından yaptım sıkıntı yoktu. 1368 Piksellik ekranda bozuluyor ona göre ayarlamıştım fakat hata veriyor, ne yapmam lazım? Başka bir bilgisayarda açtığımda hata verdi, yazı fontlarımı çalıştırmadı.

Dosya Ekleri

• normal.png
    normal.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 89
  • 1368.png
    1368.png
    967,5 KB · Görüntüleme: 91
Son düzenleyen: Moderatör:
Yazıların çalışmamasının nedeni dosya yolunun yanlış olmasıdır. Font'u proje dosyasından değil de bilgisayardan okumaya çalışırsan, başka bilgisayara geçildiğinde aynı font o bilgisayarda da yok ise bulamaz.

Div'lerin belki iç içe geçmiyordur da sana öyle geliyordur? Arka planda bir resim var galiba. Ekran daraldıkça eğer resmin yüksekliği 100% olarak ayarlanmamışsa yükseklik otomatik olarak azalır ve bozulma görülür.

Stil dosyasının responsive kısmı çalışmıyorsa stil dosyasının yolunu kontrol et ama ondan olduğunu sanmıyorum. Burada daha çok sorgu yazılmamış gibi bir sorun gördüm ben.

Uzaktan çok bir şey belli olmuyor ama benim gördüğüm bu şekilde.

Medya sorguları css'e ait olan, tarayıcı genişliğine göre stil yazmamızı sağlayan sorgular. O uyarı hakkında bir bilgim yok.

Media screen komutu kullandım başka bir şey kullanmadım . Dediğiniz medya sorguları oysa yani .
Evet aynen onu dedim. Eksik bir şey vardır, o çözünürlük için kod yazmamışsınızdır ya da yanlış veya eksik bir durum vardır.

Geri
Yukarı