ReviOS Windows kurulur mu?

brkcmclk

Zeptopat
Yer
izmir
Daha fazla  
RAM
16GB DDR4 3000MHz
SSD veya HDD modeli
480GB SATA MF
Anakart
Gigabyte B550M
İşlemci
AMD Ryzen 3 Pro 4350G APU
ReviOS Windows kurmak istiyorum fakat 2 tane tereddütüm var.
1- Windows 11 ReviOS mu kursam, Windows 10 ReviOS mu kursam?
2- Güvenlik sorunu fakat eğer her oyunda yaklaşık 20-30FPS artarsa güvenlik sorun olmaz, kendi güvenliğimi sağlarım şifreleri vesaire bilgisayarda depolamam.

Oynadıgım oyunlar F1 22, FIFA 22, Assetto Corsa, ETS 2, Forza Horizon 4 gibi oyunlar. Oyunları da söyledim ki belki bilgisi olan kişiler şu oyunda şu kadar FPS artışı alırsın gibi açıklamalarda bulunursa diye.

Modlanmış Windows kurmanızı önermem, belki performans artıyor, belki daha güzel gözüküyor ama arkada ne iş yaptığı belli değil, seni izleyebilirler.

1. Windows 10.
  2. Her oyunda bir işletim sistemi değiştirmek ile 20-30 FPS artışı sağlayamazsınız, bunun için donanım yükseltmesi gerekir.

Modlanmış Windows kurmanızı önermem, belki performans artıyor, belki daha güzel gözüküyor ama arkada ne iş yaptığı belli değil, seni izleyebilirler.
Yani benim için çok fazla önemli değil. Şuan Windows 11 kullanıyorum ve ssd de çok yer kaplıyor. ReviOS daha az yer kapladıgından da ReviOS'a geçmek istiyorum.

1. Windows 10.
  2. Her oyunda bir işletim sistemi değiştirmek ile 20-30 FPS artışı sağlayamazsınız, bunun için donanım yükseltmesi gerekir.
Arkadaşımda 1050Ti var. Assetto Corsa'da 25-30fps artışı görmüş. Bende Apu sistem yani ekran kartı yok en azından 15-20fps artsa yeter kafasındayım. Twitch'den yayın açtıgımda ufak takılmalar oluyor, onların olmaması için istiyorum bi nevi.

5 yıldır ReviOS kullanırım, ama eski sürümünü. Ben çok memnunum, input lagımı azaltıyor, performansını arttırıyor. Ama şirket el değiştirmiş ve yeni sürümleri tercih edilmiyor.

Güvenlik riski alarak kurabilirsin. Ben her Custom OS kurduğumda güvenemiyorum. Donanım yükseltmesinden bağımsız olarak oyun performansını artırıp artırmadığı test edilebilir. 5 FPS neyse de 30 FPS yüksek bir sayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı