Rezerve Etmeden Windows 10 Yüklemek

Alp4261

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Başlıkta belirttiğim gibi kopya win7 yüklü laptopa rezerve etmeden usb ile formatlayarak windows 10 kurdum. Kurana kadar windows 10 rezerve etme diye birşey bilmiyordum açıkcası, son zamanlarda bilgisayar işlerinden biraz uzaktım. Format attığım pc nin de güncelleştirmeleri kapalı olduğu için rezerve simgesi geliyormuş sanırım, o simge yoktu. Acaba win10 kurulu iken tekrar rezerve edebilir miyim? Ya da bu halde win10 u etkinleştirebilir miyim? Ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz?

10'da rezerve edemezsiniz. Şu an etkinleştirmek için satın almanız gerek. 7'ye tekrar dönün ve etkinleştirin. Ardından 10'a yükseltme yapmak şart. Yükseltme yaptıktan sonra temiz kurulum yaptığınızda sistem otomatik olarak etkinleşecektir büyük ihtimal.

Teşekkürler.

10'da rezerve edemezsiniz. Şu an etkinleştirmek için satın almanız gerek. 7'ye tekrar dönün ve etkinleştirin. Ardından 10'a yükseltme yapmak şart. Yükseltme yaptıktan sonra temiz kurulum yaptığınızda sistem otomatik olarak etkinleşecektir büyük ihtimal.
Teşekkürler..

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı