Rft (zengin metin belgesi) uzantılı dosyanın boyutu nasıl küçültülür?

Daryl1dx

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi günler arkadaşlar. Üniversiteden ödevim vardı. Yaklaşık 40 sayfa tez yazmamız istendi (resimlerle birlikte) bende yaptım. Ödevimi sisteme yüklemeye çalıştığımda maalesef hata veriyor. Sistemde 64 MB sınırı var ve ödevim 187 MB. Resimlerden bazılarını sildiğim halde durum böyle. Hocama durumu izah ettiğimde beni ilgilendirmez diyor. Mail atayım diyorum ona da yok diyor. Ne yapacağımı şaşırdım cidden. Bu dosyanın boyutunu nasıl düşürebilirim acaba ?

Maalesef hocamız (!) PDF şeklinde istemiyor. Direkt olarak word şeklinde sisteme kabul ediyor ödevimizi...

Hocam inceliyorum.. Saolun.

Hocamız direkt olarak okulumuzun kendi sistemine atmamızı istiyor. Herhangi başka bir yerden olmayacak yani. Sistemimizin dosya upload etme sınırı da 64 MB...
64mb sınırı sadece 5 saniyede 1GB bile yapılabilirken sizi neden yoruyorlar?

En ayar olduğum hoca tipi. La sen boşuna mı öğretmen oldun, senin görevin öğrencilere yol göstermek. Böyleleri için şikayet sistemi olması gerekiyor ki yerine adam gibi adamlar gelsin. Aslında içimden daha kötü şeyler söylemek geliyor da yeri değil. :)

64mb sınırı sadece 5 saniyede 1GB bile yapılabilirken sizi neden yoruyorlar?
Keşke bu soruyu cevaplayabilsem. Yaklaşık 2 saattir uğraşıyorum. İliklerime kadar kanser oldum...

Hocam bu arada dosyamı .docx'e çevirdiğim taktirde içindeki resimler (ki en önemli parçası) kayboluyor. Bunu nasıl düzeltirim acaba ?
En ayar olduğum hoca tipi. La sen boşuna mı öğretmen oldun, senin görevin öğrencilere yol göstermek. Böyleleri için şikayet sistemi olması gerekiyor ki yerine adam gibi adamlar gelsin. Aslında içimden daha kötü şeyler söylemek geliyor da yeri değil. :)
Sadece o mu ? Bölümüm İngilicze ki kendime çok güveniyorum bu konuda. Online sınava girdik. 20 dakikalık sınavı 10 dakikada bitirdim. Geri kalan süreyle ise kontrol yaptım ve bütün sorular doğru. Aldığım not ise 80 :D

Yeni konular

Geri
Yukarı