RGB destekli beyaz kasa önerisi

Bütçe
900-1000

AloneMan02

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Gıda Mühendisi
İyi akşamlar herkese.
Mevcut sistemimi yenilemekteyim (GPU hariç). Dün de işlemci anakart tavsiyesi aldım buradan. Mevcut kasa da 500W PSU bulunmakta. Ve kasa 2013 tarihli, geniş bir kasa değil.
Sizlerden isteğim aşağıda ki sisteme uygun fanları RGB olan beyaz bir kasa önermeniz. İçin de PSU da olabilir.

Corsair16 GB(2x8) 3200 MHz CL16 RAM.
Ryzen 5 3600X 3.8GHz
RX 570 4 GB.
Gigabyte B450 GAMING X 3600MHz.

Son düzenleyen: Moderatör:
200TL daha koyabilirsen on numara kasa.
Bu arada belirttiğim sisteme 500W yeterli olur mu. Sorun yaşamak istemiyorum ilk günden :)
Kendisini kullanıyorum, hava akışı iyi olan bir kasa. 5600x stok fan ile kullanmama rağmen iyi ısı değerleri alıyorum. Bir tek fanları biraz sesli çalışıyor..
Böyle kibar bir kasa yapıyorsun ama fanlar ses yapıyor. Yakışmaz he :D

Hocam ısı değerlerine falan çok takan bir insanım, o yüzden istediği kadar ses yapsın, soğuk tutsun yeter. :D
Haklısın ben de 34 derece de yaşıyorum bir de benim havayı düşün :D
Yeterli olur. Bu arada 80+ olmasına dikkat et.
Tamamdır hocam teşekkür ederim. Sadece kasa alıyorum o zaman PSU kalsın.
Kendisini kullanıyorum, hava akışı iyi olan bir kasa. 5600x stok fan ile kullanmama rağmen iyi ısı değerleri alıyorum. Bir tek fanları biraz sesli çalışıyor..
Hocam videosunu izledim sitede 4 fan yazıyor ama video da 3 fan çıkıyor diyor. Bu sitede 3 fanlı mı yoksa 4 fanlı mı?

Son düzenleme:
Haklısın ben de 34 derece de yaşıyorum bir de benim havayı düşün :D

Tamamdır hocam teşekkür ederim. Sadece kasa alıyorum o zaman PSU kalsın.

Hocam videosunu izledim sitede 4 fan yazıyor ama video da 3 fan çıkıyor diyor. Bu sitede 3 fanlı mı yoksa 4 fanlı mı?

4 fanlı, önde 3 bir de arkada egzoz fan var.

Geri
Yukarı