RGB fan önerisi

Aklımda bu fanlar bundan daha iyi olur dediğiniz fan varsa atarsanız sevinirim. 3 adet lazım.

Bunlar 40 CFM altı diye görmüştüm ama tam emin değilim. Ben de 3 adet fan arıyorum aklımda Dark Dual Ring var.

Eğer sessizlik ve güçlü performans istiyorsan Corsair QL 140 derim, önce iki adet 1 gün sonrada sonra tüm kasa için 8 adet aldım, aklımda CM'nin halo 140 lığı vardı fakat CM inatla 120 liği çıkarıp, 200 lüğüde çıkarıp üstüne 5-6 aydır 140'lık halo çıkarmadığı için Corsair'i deneyeyim dedim, iyikide denemişim tek kelime harika. Teşekkürler Cooler Master :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer sessizlik ve güçlü performans istiyorsan Corsair QL 140 derim, önce iki adet 1 gün sonrada sonra tüm kasa için 8 adet aldım, aklımda CM'nin halo 140 lığı vardı fakat CM inatla 120 liği çıkarıp, 200 lüğüde çıkarıp üstüne 5-6 aydır 140'lık halo çıkarmadığı için Corsair'i deneyeyim dedim, iyikide denemişim tek kelime harika. Teşekkürler Cooler Master :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok pahalı o hocam ya o kadar para veremem fana.
4 pin PWM kablo ile geliyor, PSU değil de anakarta takıyorsunuz.
Tamam hocam aldıktan sonra rehber videoları izleyerek hallederim teşekkür ederim.

Geri
Yukarı