RGB Flow için ön panel çıkartıp fan mı takılmalı, yoksa soğutucu mu alınmalı?

Bence ikisi de yapılabilir.

280 TL.

3 tane de bundan al. 180 TL.

460 TL'ye mis gibi oldu.
350 TL’den fazla vermeyi düşünmüyorum hocam ya. SE-224 ile bir tane fan alabilirim belki. Teşekkür ederim.

350 TL’den fazla vermeyi düşünmüyorum hocam ya. SE-224 ile bir tane fan alabilirim belki. Teşekkür ederim.
Kasanın önü 2x120 / 2x140 destekliyormuş, 3 fanı ikiye düşürdüm o yüzden. 400 TL yani. Şimdilik soğutucu + fan al, yeni aldığın fanı mesh panelin arkasına tak. Önü kapalı kısma takma. Sonradan 1 fan ilavesi daha yapabilirsin.

Kasanın önü 2x120 / 2x140 destekliyormuş, 3 fanı ikiye düşürdüm o yüzden. 400 TL yani. Şimdilik soğutucu + fan al, yeni aldığın fanı mesh panelin arkasına tak. Önü kapalı kısma takma. Sonradan 1 fan ilavesi daha yapabilirsin.
Ön panel çıkıyor hocam. Çıkartınca mesh oluyor. Ama 3 tane 120mm destekliyor diye biliyorum ve vida yerleri de var.

Ön panel çıkıyor hocam. Çıkartınca mesh oluyor. Ama 3 tane 120mm destekliyor diye biliyorum ve vida yerleri de var.
Dahili 1x120mm varmış önde, ona bakmamışım pardon.

1620649848562.png

Aynı kasa ve soğutucuyu kullanıyorum. O yüzden net yorum yapmak isterim.

Kasayı hiç ellemene gerek yok, yarı mesh yapıda olduğu için öyle uber bir fark olmaz zaten. Önemli olan CFM değeri yüksek bir fan bakman, öne 2 adet alırsan tadından yenmez. Eğer sana da benim gibi egzoz fan geldiyse o fan tahliye için yeterli olacaktır. Yapıştır SE-224'ü mis gibi kullan, tabii kasamda Xigmatek fan seti kullanıyorum bu yüzden sıcaklık konusunda net cevap veremem ama SE-224'ü az çok biliyorsundur. Onun yanına güzel fan eklemesi yapınca az çok tahmin edebilirsin gibi, ben kafadan en az 20 derece soğur diyorum.

Aynı kasa ve soğutucuyu kullanıyorum. O yüzden net yorum yapmak isterim.

Kasayı hiç ellemene gerek yok, yarı mesh yapıda olduğu için öyle uber bir fark olmaz zaten. Önemli olan CFM değeri yüksek bir fan bakman, öne 2 adet alırsan tadından yenmez. Eğer sana da benim gibi egzoz fan geldiyse o tahliye için yeterli olacaktır. Yapıştır SE-224'ü mis gibi kullan, tabii ben Xigmatek fan seti kullanıyorum bu yüzden sıcaklık konusunda net cevap veremem ama SE-224'ü az çok biliyorsundur. Onun yanına güzel fan eklemesi yapınca az çok tahmin edebilirsin gibi, ben kafadan en az 20 derece soğur diyorum.
Anladım hocam sağolun. Bana egzoz fan gelmedi ne yazık ki. Sonradan ekledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı