RGB LED şerit önerisi

Ahmet5111

Femtopat
Daha fazla  
İyi günler çoğu evde olduğu gibi bende masa arkası için RGB LED şerit almak istiyorum ancak çok bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.
Yaklaşık 10 metre yeterli olacaktır tek kumanda ile kontrol edebilmem ve kafasına göre ışıklarının değişebildiği animasyon olması yeterli yeterli.
Bütçe 200'e kadar çıkabilirim ancak ne kadar ucuz olursa o kadar iyi.

İyi günler çoğu evde olduğu gibi bende masa arkası için RGB LED şerit almak istiyorum ancak çok bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.
Yaklaşık 10 metre yeterli olacaktır tek kumanda ile kontrol edebilmem ve kafasına göre ışıklarının değişebildiği animasyon olması yeterli yeterli.
Bütçe 200'e kadar çıkabilirim ancak ne kadar ucuz olursa o kadar iyi.

Hocam İstanbul'da oturuyorsanız eğer Eminönü çarşısında ben 50 TL'ye almıştım. Çarşıda bir elektrikçide veya minyoncuda rahatlıkla bulabilirsiniz.

Kumandalı var bende. Full RGB, fakat aliexpress den aldım 2 metre aldım 20TL di kargo felan ödemedim (o zaman yeni yasalar yoktu vergi de yoktu). Memnunum.

Koronavirüs döneminde zorunlu olmadıkça çıkmamayı tercih ediyorum yinede sağolun.
İnternet’ten alsam daha iyi olur.
Kumandalı var bende. Full RGB, fakat aliexpress den aldım 2 metre aldım 20TL di kargo felan ödemedim (o zaman yeni yasalar yoktu vergi de yoktu). Memnunum.
Bilginiz var sanırım bu konularda yurt içinden alabileceğim herşey dahil RGB led istiyorum 10 metre gerekiyor.

Koronavirüs döneminde zorunlu olmadıkça çıkmamayı tercih ediyorum yinede sağolun.
İnternet’ten alsam daha iyi olur.

Bilginiz var sanırım bu konularda yurt içinden alabileceğim herşey dahil RGB led istiyorum 10 metre gerekiyor.
Hemen araştırayım sizin için, 10dk ya konuya döneceğim.

Hemen araştırayım sizin için, 10dk ya konuya döneceğim.

Teşekkürler.

https://www.hepsiburada.com/powerlux-ic-mekan-serit-led-3-cipli-12-volt-metrede-60-led-rgb-p-HBV00000BSW97?magaza=AKEL LED Bunu Önerebilirim 5 Metre Olarak Satılıyor Ancak İki Tane Alıp Birleştirme Aparatıyla 10M Yapabilirsiniz

Aradağım özellikleri karşılıyor aklımda bulunsun bu ürün. Alırken dikkat etmem gereken kısımları söylerseniz süper olur.

Böyle bir şey buldum, ben de benzerini kullanıyorum. 10 metre seçip 3 amper seçerseniz sanırım işinizi görecektir, yanlışım var ise arkadaşlar düzeltsin lütfen amper konusunda.
Böyle bir şey buldum, ben de benzerini kullanıyorum. 10 metre seçip 3 amper seçerseniz sanırım işinizi görecektir, yanlışım var ise arkadaşlar düzeltsin lütfen amper konusunda.
En ucuzu sanırım bu.

Böyle bir ürün buldum.
https://www.hepsiburada.com/powerlux-ic-mekan-serit-led-3-cipli-12-volt-metrede-60-led-rgb-p-HBV00000BSW97?magaza=AKEL LED Bunu Önerebilirim 5 Metre Olarak Satılıyor Ancak İki Tane Alıp Birleştirme Aparatıyla 10m Yapabilirsiniz
Bu üründen farkı varmıdır silikonlu olması dışında.

Böyle bir ürün buldum.

Bu üründen farkı varmıdır silikonlu olması dışında.
Bu arkadaşımızın bulduğu daha hesaplı sanırım kasım indirimlerinde bence düşünün 76TL ye süper.

Geri
Yukarı